Plewik Marcin Gospodarstwo Rolno-Szkółkarskie

Oferujemy jabłonie tradycyjne i bezparchowe

Gospodarstwa rolnicze
21-030 Motycz 323 lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
605 911 016
817236723
Plewik Marcin Gospodarstwo Rolno-Szkółkarskie

Informacje

Opis działalności
Szkółka Drzewek Owocowych Plewik działa na terenie Motycza, miejscowości znajdującej się na obrzeżach Lublina. Osobą decyzyjną w firmie jest Marcin Plewik.
Produkty i usługi
Gospodarstwo Rolno-Szkółkarskie Plewik jest firmą rodzinną z tradycjami szkółkarskimi. Od wielu lat zajmuje się hodowlą drzewek owocowych. Hodowcy posiadają ogromne doświadczenie oraz wiedzę związaną z produkcją drzewek. Sadzonki są kompleksowo pielęgnowane, by mogły bezproblemowo rosnąć i dawać zawsze smaczne owoce.

Szkółka produkuje sadzonki m.in.
- jabłoni,
- wiśni,
- gruszy.
Przedsiębiorstwo posiada szeroki wybór odmian jabłoni, zarówno klasycznych, jak i odpornych na parcha, a także jabłonie rajskie. Są to gatunki, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem sadowników.

Drzewka są hodowane poprzez szczepienie określonej odmiany na podkładkach, które mają na celu m.in. kontrolowanie wzrostu drzew. Zwiększają one także ich zdrowotność oraz polepszają jakość plonów. Jabłonie rosną na podkładkach M7, M26 i M9, wiśnie na podkładce Antypki Popiel, zaś grusze na podkładce Pigwy S1.

Przedsiębiorstwo współpracuje z zawodowymi sadownikami, a także wykonuje indywidualne zamówienia dla klientów prywatnych. Z ich usług skorzystało wielu zadowolonych klientów, którzy cenią sobie fakt, że drzewka hodowane przez Plewik przyjmują się dobrze i dają obfite i smaczne plony.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych województwach:
kraśnicki, zamojski, świdnicki, biłgorajski, Zamość, sandomierski, opolski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń