Salon Fryzjerski Stylownia Fryzur Ilona Kępa

Usługi fryzjerskie na wysokim poziomie

Fryzjerzy i salony fryzjerskie
ul. Lubelska 5, 24-220 Niedrzwica Duża lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
665 393 918
Adres korespondencyjny
ul. Lubelska 5, 24-220 Niedrzwica Duża lubelskie

Informacje

Opis działalności
Salon Fryzjerski Stylownia Fryzur znajduje się w Niedrzwicy Dużej, na terenie województwa lubelskiego. Działalność rozpoczęliśmy w 2018 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług fryzjerskich. Właścicielką jest Ilona Kępa.
Produkty i usługi
O urodę i fryzurę należy dbać na każdym kroku, dlatego tak ważne systematyczne wizyty zarówno w gabinecie kosmetycznym, jak i fryzjerskim.

Posiadamy doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów prywatnych.

Oferujemy strzyżenie męskie i damskie, strzyżenie dziecięce, wykonawstwo fryzur okolicznościowych, głównie ślubnych. Dodatkowo oferujemy liczne zabiegi pielęgnacyjne na włosy.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń i sprzętów, co pozwala nam na wielozadaniowość. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań. Chętnie podpowiemy też przy wyborze odpowiedniej fryzury, biorąc pod uwagę Państwa oczekiwania, urodę i kształt twarzy.

Używamy także wysokiej jakości kosmetyków pielęgnacyjnych i farb do włosów, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. Podpowiemy też jakie kosmetyki pielęgnacyjne stosować, by włosy pozostawały w świetnej kondycji przez dłuższy czas.

Jesteśmy też na bieżąco ze zmieniającymi się trendami w branży fryzjerskiej, a najciekawsze rozwiązania wprowadzamy do oferty.

Naszą wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Staramy się poszerzać nasze kwalifikacje i uczyć się nowych technik strzyżenia czy modelowania włosów.

Zależy nam na Państwa satysfakcji z efektu końcowego. Gwarantujemy rzetelność i profesjonalną obsługę.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń