Ogrodzenia Dariusz Bartoszek

Spawanie ogrodzeń, spawanie balustrad, spawanie bram, usługi ślusarskie

Bramy i ogrodzenia
23-114 Piotrków Pierwszy 170 lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ogrodzenia Dariusz Bartoszek

Informacje

Opis działalności
Nasza firma na rynku działa od niedawna ale dzięki profesjonalnemu podejściu do każdego klienta rozwijamy się w zaskakująco szybkim tempie. Dbamy o to, aby każdy był zadowolony z naszych usług.
Produkty i usługi
Oferta obejmuje produkcję oraz profesjonalny montaż bram wjazdowych, przęseł ogrodzeniowych i balustrad. Nasze produkty wyróżnia dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Wyroby produkujemy według własnych wzorów lub na podstawie rysunków lub fotografii przedstawionych przez klienta.

Do wykonania naszych wyrobów używamy profesjonalnego i nowego sprzętu. Balustrady tworzymy z prętów o przekroju kwadratu lub okrągłych płaskowników z co najmniej 10 rodzajów. Wszystkie malujemy dwukrotnie farbą antykorozyjną i nawierzchniową dzięki czemu nasze wyroby pozostają ładne, solidne, estetyczne i przyjemne dla oka przez wiele długich lat.

Wykonujemy:
- bramy wjazdowe
- ogrodzenia
- balustrady

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.Dzięki zdobytemu doświadczeniu i kreatywności jesteśmy w stanie wykonać własny projekt, doradzając państwu jaki wzór będzie najlepszy jak również wykonanie to, czego Państwo oczekujecie.

Gwarantujemy, że nasze bramy i ogrodzenia będą trwałą, estetyczną a przede wszystkim niezawodną ozdobą Państwa domu. Dokonujemy montażu zarówno u klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych na terenie Lublina i okolic.

Jeżeli poszukują Państwo estetycznego ogrodzenia, bramy lub balustrad - zapraszamy do kontaktu.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń