Ogrodzenia Dariusz Bartoszek

Producent bram i ogrodzeń metalowych

Bramy i ogrodzenia
23-114 Piotrków Pierwszy 170 lubelskie
(6 opinii) napisz opinię
Ogrodzenia Dariusz Bartoszek
23-114 Piotrków Pierwszy 170 lubelskie
Telefon
Ogrodzenia Dariusz Bartoszek

Informacje

Opis działalności firmy Ogrodzenia Dariusz Bartoszek w Piotrków Pierwszy
Firmę Ogrodzenia założyliśmy w 2000 roku na terenie Piotrkowa Pierwszego, w województwie lubelskim. Działamy pod kierownictwem Dariusza Bartoszka i wykonujemy konstrukcje spawane, głównie bramy i ogrodzenia.
Produkty i usługi
Usługi firmy Ogrodzenia wykonujemy głównie dla Klientów prywatnych, czy właścicieli posesji firmowych. Bazujemy na autorskich pomysłach, ale również rysunkach i fotografiach dostarczonych przez Klienta. Spawamy i montujemy:
- bramy wjazdowe,
- przęsła,
- balustrady balkonowe,
- furtki,
- ogrodzenia.

Balustrady produkujemy głównie z okrągłych płaskowników lub prętów o przekroju kwadratu. Klienci mogą wybierać spośród licznych modeli dostępnych materiałów. Konstrukcje metalowe pokrywamy dwukrotnie powłoką antykorozyjną i nawierzchniową. Dzięki temu ogrodzenia, czy balustrady są odporne na rdzę i ekstremalne warunki atmosferyczne.

Pomagamy zaprojektować ogrodzenie, które będzie stanowiło estetyczne wykończenie posesji. Na życzenie Klienta wykonujemy również atrakcyjne zdobienia.

Korzystamy z technologii spawania metodami MIG/MAG. Oferujemy również usługi ślusarskie. Docieramy do Klientów z całego Lublina i okolic. Zapewniamy transport i montaż wszystkich wyprodukowanych elementów.

Zapraszamy do kontaktu - firma Ogrodzenia z Piotrkowa Pierwszego.
Zasięg działania
Firma Ogrodzenia Dariusz Bartoszek z Piotrków Pierwszy świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
I
Ireneusz
Wykonali zlecenie na czas. Zapewnili też transport i montaż wszystkich części ogrodzenia i balustrady. Konstrukcja solidna, dobrze zespawana i pomalowana powłokami antykorozyjnymi.
Z
Zizi293
Zamontowali dla nas piękną bramę wjazdową. Jest nie tylko estetyczna, ale także ma dodatkowe warstwy ochronne. Polecam.
J
Jarhek
Zarówno budowę, jak i montaż ogrodzenia wykonali precyzyjnie. Ogrodzenie wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu, które im dostarczyliśmy. Spawacze wykonali kawał dobrej roboty.
P
Paweł
Firma jest słowna i rzetelna. Wywiązała się ze zlecenia w terminie. Brama, która wykonali, jest zabezpieczona specjalną farbą antykorozyjną. Nie mam zastrzeżeń.
M
Magdalena
Mamy od nich bramę wjazdową oraz furtkę. Obie wykonane bardzo estetycznie. Mają też bardzo ładne wykończenie w postaci spawanej dekoracji. Projekt dostarczyliśmy sami. Firma nie miała żadnego problemu z realizacją oraz montażem.
M
Maksymilian
Na mojej posesji zamontowana jest brama wyprodukowana przez firmę Pana Dariusza Bartoszka. Osobiście uważam, że konstrukcja prezentuje się bardzo elegancko. Mamy ją już od dłuższego czasu i ani wilgoć, ani duże upały nie wpłynęły, póki co na jej wygląd. Jest zabezpieczona warstwami antykorozyjnymi. Uważam, że to dobrze wykonany produkt.