Tartak Piotr Bednarczyk

Wytwarzanie tarcicy iglastej i wyrobów stolarskich

Tartaki
24-200 Wierzchowiska Górne 7 lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Tartak Piotr Bednarczyk

Informacje

Opis działalności
Tartak Piotra Bednarczyka to przedsiębiorstwo mające swoją siedzibę we Wierzchowiskach Górnych. Firma zajmuje się wytwarzaniem tarcicy iglastej i więźby dachowej dla Klientów krajowych i zagranicznych.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności przedsiębiorstwa jest wykonywanie wszelkich wyrobów stolarskich na potrzeby Klientów z całego świata. Tak rozwinięte przedsiębiorstwo musi być gwarancją dobrej jakości produktów. Tartak prowadzi sprzedaż desek i tarcicy budowlanej.

Uzupełnieniem oferty jest więźba dachowa, która zyskała zadowolenie wśród odbiorców i była fundamentem do budowy zaufania Klientów. Wybór desek jest ogromny, a ich wymiary realizowane są na zamówienie. Z gotowego asortymentu Klient może wybrać deski szalunkowe budowlane o grubości 25, 32, 40 oraz 50 mm lub deski sosnowe, świerkowe, modrzewiowe, jodłowe obrzynane i nieobrzynane o grubości 25, 32, 40, 50 oraz 70 mm.

W ofercie firmy znajdą Państwo również takie produkty jak:

- kantówka,
- deski profilowana,
- deski paletowe,
- palety,
- oleje do drewna,
- drewno budowlane,
- impregnaty do drewna.

Firma proponuje także suszenie tarcicy, transport z HDS oraz sprzedaż trocin z możliwością dostawy. Więcej informacji uzyskają Państwo, kontaktując się z przedsiębiorstwem.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, mazowieckie, podkarpackie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń