Zbigniew Wrona Produkcja-Handel-Usługi

Montujemy piwnice grobowe

Prefabrykaty budowlane
24-335 Braciejowice 20 lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
668 128 226
Adres korespondencyjny
24-335 Braciejowice 20 lubelskie

Informacje

O nas
Nasze przedsiębiorstwo zostało założone w 2003 roku. Siedziba firmy znajduje się w Braciejowicach, w województwie lubelskim. Właścicielem jest Zbigniew Wrona.
Opis działalności
Nasze przedsiębiorstwo zostało założone w 2003 roku. Siedziba firmy znajduje się w Braciejowicach, w województwie lubelskim. Właścicielem jest Zbigniew Wrona. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją prefabrykatów żelbetowych do budowy piwnic grobowych oraz ram betonowych będących fundamentem nagrobków. Oferujemy także usługi montażu wymienionych produktów na cmentarzach.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy Zbigniewa Wrony jest produkcja i dystrybucja prefabrykatów do budowy piwnic grobowych oraz ram betonowych. Mamy duże doświadczenie w tej kwestii. Działamy na rynku już od kilkunastu lat. Taki staż, w połączeniu z wiedzą teoretyczną, sprawił, że świadczone przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie.

Nasza oferta zawiera:
- grobowce
- płyty stropowe
- ramy betonowe
- montaż piwnic grobowych na cmentarzu

Istnieje możliwość zamówienia komory sanitarnej do piwnicy grobowej. Ofertę kierujemy do firm komunalnych obsługujących cmentarze, zakładów kamieniarskich, administratorów cmentarzy, grabarzy a także do osób prywatnych. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi transport i rozładunek prefabrykatów w miejsce wskazane przez klienta. Gwarantujemy najwyższą jakość i niskie ceny.

W naszej firmie zatrudniamy profesjonalistów. Posiadają szeroką wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Pracownicy są sumienni. Do każdego zlecenia podchodzą fachowo i realizują je z należytą starannością.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Zbigniewa Wrony.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń