Eco Invest Przydomowe oczyszczalnie ścieków mgr inż. Grzegorz Wojnicki

Projektowanie i montaż przydomowych oczyszczalni ścieków

Oczyszczanie ścieków
24-310 Górki 17 lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Eco Invest Przydomowe oczyszczalnie ścieków mgr inż. Grzegorz Wojnicki

Informacje

Opis działalności
Eco Invest jest firmą zajmującą się montażem i serwisem oczyszczalni ścieków. W branży działamy od 2009 roku. Siedziba naszej firmy znajduje się w Górkach, w województwie lubelskim. Właścicielem firmy jest Grzegorz Wojnicki.
Produkty i usługi
Nasza firma oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu gospodarki wodno-ściekowej. Projektujemy, sprzedajemy oraz montujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków. Zajmujemy się także serwisem urządzeń. Swoją ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych, ale także do gospodarstw agroturystycznych, myjni samochodowych oraz szkół i hoteli. Dostosowujemy się do potrzeb i oczekiwań Klientów, gdyż ich zadowolenie jest dla nas priorytetem. Podejmiemy się każdego zlecenia, nawet tych najbardziej wymagających.

Nasza oferta:
- oczyszczalnie ścieków,
- zbiorniki bezodpływowe,
- zagospodarowania wody deszczowej,
- wykopy fundamentowe,
- szamba betonowe,
- szamba ekologiczne,
- przyłącza wodne,
- przyłącza kanalizacyjne.

Dodatkowo w swojej ofercie posiadamy również biopreparaty, które świetnie się sprawdzają i są przyjazne dla ludzi oraz bezpieczne dla środowiska. Stawiamy na rozwój, dlatego bierzemy udział w szkoleniach i zjazdach branżowych. Staramy się ciągle udoskonalać urządzenia i rozwiązania proekologiczne, które oferujemy. Zatrudniamy specjalistów z ogromną wiedzą na temat oczyszczalni ekologicznych, którzy zawsze służą radą i pomocą. Gwarantujemy nowoczesne rozwiązania, sprawdzone, a także zgodne z polskimi i europejskimi normami ochrony środowiska. Zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych usług i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Zapraszamy do współpracy - firma Eco Invest z Górek.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, garwoliński, kozienicki, lipski, opatowski, ostrowiecki, Radom, sandomierski, stalowowolski, szydłowiecki, zwoleński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń