FHU "Krawko" Jakub Krawczyk

Hurtownie warzyw i owoców
ul. Lubelska 72, 24-310 Karczmiska Drugie lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)
(5)
(4)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Hurtownie warzyw i owoców. FHU "Krawko" Jakub Krawczyk ma swoją siedzibę w miejscowości Karczmiska Drugie w województwie lubelskim.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 507 195... lub mailowy: krawczykjakubpiotr@gmail.com
Adres wykonywania działalności przez FHU "Krawko" Jakub Krawczyk to ul. Lubelska 72, 24-310 Karczmiska Drugie. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
W ofercie firm z branży, najczęściej pojawiają się:
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy FHU "Krawko" Jakub Krawczyk w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.