Man Stone

Sprzedaż kamienia naturalnego

Marmur, granit i kamień naturalny
ul. Młynki 83, 24-320 Poniatowa lubelskie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota 08:00 - 15:00
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Man Stone

Informacje

Opis działalności
Man Stone to firma znajdująca się w Poniatowej, województwie lubelskim. Właścicielem jest Mariusz Żywicki.
Produkty i usługi
Nasze przedsiębiorstwo działa od 1998 roku. Wieloletnia działalność pozwoliła nam na zdobycie doświadczenia i owocnych kontraktów. Działamy nie tylko w Polsce, ale też w Gracji, Rumunii, Szwecji, na Litwie i w Łotwie. Zajmujemy się importem, sprzedażą i transportem kamienia mineralnego i piaskowca z Bałkanów.

Nasza oferta zawiera:
- kamień elewacyjny (realizacje na zewnątrz oraz wewnątrz),
- kamień do wykonania skalniaków oraz ścieżek ogrodowych,
- kamień ogrodowy,
- kamień na kominki,
- kamień naturalny.

Produkty, które oferujemy różnią się kształtem, wielkością, kolorystyką. Zaoferować możemy np. marmur, łupek, piaskowiec, trawertyn czy też kamień ścieżkowy. Możemy też wykonać różne realizacje z kamienia. Wykonujemy też zamówienia indywidualne.

Gwarantujemy, że sprzedajemy produkty tylko najwyższej jakości. Jeśli nie mają Państwo możliwości odebrać towaru osobiście, zapewniamy transport. Zawozimy zamówienia na terenie całej Polski.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Marki i specjalizacje
Gnejs, Łupek, Piaskowiec, Kamień na mury i ogrodzenia, Marmur
Kamień indyjski, Trawertyn, Figury ogrodowe, Impregnaty, Meble ogrodowe, Donice ogrodowe, Grysy, Otoczaki, Piaskowiec Syryjski, Kamień dekoracyjny, Wulkaniczny, Róża Pustyni, Kamień na oczka wodne i kaskady, płytki elewacyjne, kwarcyt, kostka granitowa, oporniki, kleje i fugi do kamienia, kamień na kaskady, oczka wodne, mozaiki kamienne, szkło gabionowe, panele kamienne, kamień do gabionów i wiele innych...
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
H
Hubert
Polecam serdecznie tę firmę. Mają w ofercie bardzo szeroki wybór kamieni naturalnych różnego rodzaju, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
K
Krystian
Warto od nich zakupić, oferują wysokiej jakości kamienie naturalne. Nie mogłem odebrać zamówienia osobiście i mi je przywieźli, ekstra.