Zielono Mi Pracownia Architektury Krajobrazu Barbara Czarnota

Profesjonalne i kompleksowe usługi

Ogrodnictwo
24-313 Rogów 87 lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
691 769 676
Adres korespondencyjny
24-313 Rogów 87 lubelskie

Informacje

Opis działalności
Pracownia Architektury Krajobrazu "Zielono mi" swoją siedzibę ma w miejscowości Rogów, na terenie województwa lubelskiego. Przedsiębiorstwo prowadzi Barbara Czarnota, która jest doświadczonym architektem krajobrazu i chętnie pomoże w jego zagospodarowaniu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Zima to dobry czas, by pomyśleć o swoim ogrodzie.

Jestem doświadczonym architektem krajobrazu i chętnie pomogę w jego zagospodarowaniu i doborze roślin, aby zachwycał przez cały rok.

Oferuję wykonanie projektów nawierzchni, ogrodów, terenów zieleni przy firmach, terenów zieleni osiedlowej oraz ich późniejszą realizację. Wykonuję też inwentaryzacje dendrologiczne, posiadam uprawnienia Inspektora Nadzoru Terenów Zieleni.

KONCEPCJE I PROJEKTY
Do naszych zadań należy wykonywanie projektów koncepcyjnych i wykonawczych terenów zieleni. Projektujemy ogrody, tereny zieleni publicznej. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, spełniając tym samym wszelkie oczekiwania i potrzeby klienta.

REALIZACJE
Zajmujemy się realizacją zarówno własnych, jak i projektów powierzonych nam przez klienta. Ogromne znaczenie ma dla nas używanie dobrych jakościowo roślin i materiałów. Zależy nam, by całość wykonanej pracy była na najwyższym poziomie.

INWENTARYZACJE DENDROLOGICZNE
Specjalizujemy się w wykonywaniu inwentaryzacji dendrologicznych. Tworzymy również projekt gospodarki drzewostanem na potrzeby inwestycji. Służymy pomocą w przygotowaniu dokumentów o pozwolenie na wycinkę.

PRACE PIELĘGNACYJNE
Świadczymy usługi w zakresie pielęgnacji terenów zieleni i ogrodów. Zakres usług: wertykulacja trawników, koszenie trawników, odchwaszczanie rabat, cięcia pielęgnacyjne roślin.

NADZÓR INSPEKTORA TERENÓW ZIELENI
Wykonujemy usługi w zakresie nadzorów Inspektora Terenów Zieleni, posiadamy odpowiednie uprawnienia wydane przez SITO.

Do współpracy zapraszam zarówno klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców – deweloperów,właścicieli biur architektonicznych czy urzędów. Zasięg mojego działania to głównie województwo lubelskie.

Serdecznie zapraszam do współpracy!
Certyfikaty
Nazywam się Barbara Czarnota. Jestem absolwentką architektury krajobrazu na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie oraz na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Ponadto posiadam uprawnienia Inspektora Nadzoru Terenów Zieleni SITO. Zajmuję się projektowaniem i realizacją terenów zieleni.Klientom oferuję indywidualne podejście oraz dobrze przemyślane rozwiązania, uwzględniające ich potrzeby i oczekiwania, a także możliwości jakie daje przestrzeń i środowisko.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
lipnowski, kraśnicki, opolski, puławski, rycki, garwoliński, Radom, zwoleński, opatowski

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń