Delektrom Michał Nosewicz

Profesjonalny montaż instalacji elektrycznych

Ogrzewanie elektryczne
24-300 Wandalin 72a lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
796 612 508
Adres korespondencyjny
24-300 Wandalin 72a lubelskie

Informacje

Opis działalności
Działamy od 2019 roku, choć nasze doświadczenie jest o wiele dłuższe. Delektrom to grupa specjalistów od montażu instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Osobą decyzyjną jest Michał Nosewicz. Znajdujemy się w Opolu Lubelskim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
W naszej firmie najważniejszy jest klient, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby spełnić jego oczekiwania. To, co wyróżnia nas spośród konkurencji, to ciągły rozwój – interesujemy się nasza branżą, wprowadzając do naszej codziennej pracy wszelkiego rodzaju nowinki technologiczne. Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę, zarówno pod względem praktycznych, jak i teoretycznym. Wiedza, umiejętności i doświadczenie przekuwamy w najwyższej jakości usługi, dzięki czemu cieszymy się dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Jeżeli poszukujesz profesjonalnej ekipy od instalacji elektrycznych i teletechnicznych, to właśnie ją znalazłeś.

W ramach naszej działalności zajmujemy się montażem takich instalacji, jak:
- wewnętrzne linie zasilające,
- instalacje odgromowe i uziemiające,
- montaż rozdzielnic NN i SN,
- montaż oświetlenie zewnętrznego,
- montaż oświetlenia terenu zewnętrznego,
- systemy sygnalizacji pożaru SSP i SAP,
- instalacje IT,
- instalacje automatyki KD,
- instalacje CCTV,
- instalacje SSWIN.

W ramach uzupełnienia oferty zajmujemy się montażem różnego rodzaju urządzeń elektrycznych, aparatury i osprzętu elektrycznego oraz dokonywaniem pomiarów elektrycznych. Podczas realizowanie zleceń korzystamy z nowoczesnych narzędzi, umożliwiających nam sprawną i bezawaryjną pracę. Połączenie wykwalifikowanej kadry i specjalistycznego osprzętu powoduje, że nasi klienci mogą być spokojni o termin wykonanej pracy. Ofertę kierujemy do firm budowlanych i przemysłowych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Delektrom.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń