MK Mikro Energia Kazimierz Martychowiec

Producent uniwersalnych palników peletowych

Instalacja i serwis ogrzewania
21-222 Opole 80 lubelskie
(9 opinii) napisz opinię
MK Mikro Energia Kazimierz Martychowiec
21-222 Opole 80 lubelskie
NIP
5391154269
Telefon
MK Mikro Energia Kazimierz Martychowiec

Informacje

Opis działalności firmy MK Mikro Energia Kazimierz Martychowiec w Opole
Kazimierz Martychowiec jest właścicielem firmy MK Mikro Energia, która znajduje się w Opolu i działa od 2012 roku. Naszym Klientom oferujemy sprzedaż ekonomicznych urządzeń grzewczych, które spełniają najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa, wydajności i ekologii. Produkujemy palniki peletowe, gotowe do montażu w niemal każdym kotle. Zapraszamy.
Produkty i usługi
MK Mikro Energia jest firmą, która specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji palników działających zarówno w kotłach na paliwo, jak i kotłach olejowych. Oferowany sprzęt jest zgodny z przepisami Urzędu Dozoru Technicznego i w stu procentach bezpieczny. Palniki, które oferujemy, można zakupić w czterech wariantach, które różnią się od siebie parametrami technicznymi. Urządzenia mogą jednocześnie spalać dwa różne paliwa, nie tracąc przy tym na jego jakości. Głównym surowcem spalania jest pelet drzewny. Jednak oprócz niego można także wykorzystywać granulaty peletowe z biomasy takie jak łuska słonecznika, czy słoma, a także ziarna zbóż i odpady w postaci pestek owoców.

W naszej ofercie znajdują się:

- palnik MM standard 25-200 kw,
- palnik MKP standard 500-1000 kw,
- palnik MKP brykiet 50-600 kw,
- palnik MK duo 25-150 kw,
- kotły grzewcze.

Do naszych usług należy także:

- projektowanie zbiorników na pelet,
- sprzedaż peletu,
- projektowanie i modernizację kotłowni,
- spawanie metodą TIG/ MIG-MAG.

Udostępniamy również kosze standardowe w kształcie kwadratu, a także kosze na indywidualne zamówienie w nietypowych wymiarach. Podczas projektowania kotłowni staramy się zawsze jak najbardziej wykorzystać dostępną przestrzeń.

Zapraszamy do kontaktu z firmą MK Mikro Energia z Opola.
Zasięg działania
Firma MK Mikro Energia Kazimierz Martychowiec z lokalizacji: Opole świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Aktualności

urządzenia grzewcze

11.09.2023

W MK Mikro Energia projektujemy i produkujemy jakości urządzenia grzewcze, takie jak palniki przystosowane do spalania dwóch różnych rodzajów paliwa, nie tracąc przy tym na ich jakości. Nasze urządzenia są odpowiednie niemal do wszystkich rodzajów kotłów. Z chęcią pomożemy Państwu podczas wyboru odpowiedniego produktu.Polecamy Państwu palnik MM standard 25-200 kw, palnik MKP standard 500-1000 kw, palnik MKP brykiet 50-600 kw oraz palnik MK duo 25-150 kw,Zapraszamy.

urządzenia grzewcze

17.07.2023

W firmie MK Mikro Energia już od 2012 roku zajmujemy się projektowaniem i produkcją palników działających zarówno w kotłach na paliwo, jak i kotłach olejowych. Oferujemy wiele rodzajów urządzeń, które są gotowe do montażu niemal w każdym kotle. Polecamy między innymi palnik MM standard 25-200 kw, palnik MKP standard 500-1000 kw, palnik MKP brykiet 50-600 kw oraz palnik MK duo 25-150 kw.Zapraszamy do kontaktu.

urządzenia grzewcze

22.05.2023

MK Mikro Energia to firma, w której pracujemy nad poprawianiem wydajności urządzeń ogrzewczych. Projektujemy oraz produkujemy palniki, które mogą jednocześnie spalać dwa różne paliwa, zachowując przy tym ich jakość jakości. Głównym surowcem spalania jest pelet drzewny, a oprócz niego można także wykorzystywać granulaty peletowe z biomasy, takie jak łuska słonecznika, słoma czy ziarna zbóż i odpady w postaci pestek owoców.Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

urządzenia grzewcze

13.03.2023

W firmie MK Mikro Energia projektujemy i produkujemy jakości urządzenia grzewcze, które spełniają najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa, wydajności i ekologii. Oferujemy szeroki wybór palników, a w tym palniki MM standard 25-200 kw, palniki MKP standard 500-1000 kw, palniki MKP brykiet 50-600 kw oraz palniki MK duo 25-150 kw.Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

urządzenia grzewcze

08.01.2023

MK Mikro Energia to firma, w której zakupią Państwo wysokiej jakości urządzenia grzewcze. Już od 2012 roku zajmujemy się projektowaniem praz produkcją ekonomicznych rozwiązań, które spełniają najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa, wydajności i ekologii.Oferujemy między innymi palniki, które mogą jednocześnie spalać dwa różne paliwa, nie tracąc przy tym na jego jakości. Polecamy palnik MM standard 25-200 kw, palnik MKP standard 500-1000 kw, palnik MKP brykiet 50-600 kw i wiele innych.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(9 opinii) napisz opinię
M
Maks
Zakupiłem u nich pellet w bardzo dobrej cenie. Polecam.
J
Jan
Ich urządzenia mogą jednocześnie spalać dwa różne paliwa, nie tracąc przy tym na jakości! To świetne rozwiązanie, cieszę się, że z niego skorzystałem i zakupiłem ich palnik.
A
Arek
Oferowane przez MK Mikro Energia palniki świetnie działają zarówno w kotłach na paliwo, jak i kotłach olejowych. Sam przetestowałem, dlatego mogę szczerze polecić.
S
Sandra
Ceny za piece bardzo konkurencyjne. To kolejny plus tej współpracy.
A
Ania
Modernizacja kotłowni poszła tej ekipie bardzo sprawnie. Nie można mieć żadnych zastrzeżeń.
H
Hubert
Warto zamontować sobie ten piec. Mają także kotły przemysłowe. Dla nas ta opcja była najlepsza.
R
Radek
Mają naprawdę dobrej jakości ten pelet. Świetnie się rozpala. Super!
E
Eharon
Według mnie te piece są naprawdę warte polecenia. Są bardzo wydajne i wygodne. Dla kogoś, kto chce mieć święty spokój z paleniem idealne.
H
Hanna
Świetnie poradzili sobie z założeniem tego pieca. T duży kolos, a obywało się bez problemów. Wszystko jest świetnie podłączone i działa bez zarzutów.