HYDRO - SPAW Przedsiębiorstwo Produkcyjne Handlowo- Usługowe Maria Olszak

Producent sprzętu rolniczego i przyczep sadowniczych

Serwis i części do maszyn budowlanych
24-103 Żerdź 110 lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
697 278 955
Adres korespondencyjny
24-103 Żerdź 110 lubelskie

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Maria Olszak. Jestem właścicielką przedsiębiorstwa HYDRO-SPAW. To firma, w której zajmujemy się produkcją ładowaczy czołowych TUR do każdego typu ciągników. W naszym asortymencie posiadamy również przyczepy sadownicze. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Lublinie.
Produkty i usługi
Nasza oferta skierowana jest do osób z całej Polski. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją sprzętu rolniczego. W naszym asortymencie posiadamy ładowacze czołowe i przyczepy sadownicze. Jest to sprzęt mający znaczny wpływ na rozwój Państwa gospodarstwa rolnego. Współpraca z nami otwiera Państwu ogromne możliwości.

Proponowane przez nas ładowacze czołowe mogą zostać wyposażone w taki osprzęt jak widły, łyżki, chwytaki, czy paleciaki. Każde z tych urządzeń jest dostępne w naszym magazynie. Wytwarzamy je przy użyciu solidnych podzespołów. Na Państwa prośbę dokonamy wszelkich przeróbek sprzętu rolniczego oraz przeprowadzimy jego serwis.

W naszych magazynach znajdą Państwo także między innymi:

- kosze do wysypywania skrzyniopalet,
- pługi do śniegu,
- wycinaki do kukurydzy,
- przyczepy ładownicze.

Więcej informacji o proponowanych przez nas usługach znajdą Państwo na stronie internetowej naszej firmy. Znajdą tam Państwo również galerię dostępnego osprzętu. Zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzenia siedziby naszego przedsiębiorstwa w Lublinie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń