Drewnolit Rułka Cezary Domy z Drewna, Sauny, Meble

Szeroki wachlarz usług stolarskich

Dachy i usługi dekarskie
24-103 Cezaryn 22 lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Drewnolit Rułka Cezary Domy z Drewna, Sauny, Meble
24-103 Cezaryn 22 lubelskie
Telefon
Może cię zainteresować
Drewnolit Rułka Cezary Domy z Drewna, Sauny, Meble

Informacje

Opis działalności firmy Drewnolit Rułka Cezary Domy z Drewna, Sauny, Meble w Cezaryn
Nasza firma Drewnolit mieści się w Cezarynie, na terenie województwa lubelskiego. Jej właścicielem jest Cezary Rułka. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty
Produkty i usługi
Nasza firma zajmuje się produkcją i sprzedażą wyrobów stolarskich i dekarskich, które nabyć można u nas w atrakcyjnych cenach. Z myślą o Klientach przygotowaliśmy także profil usługowy, dzięki któremu zrealizujemy dla nich wiele spośród ich dotychczasowych planów i marzeń o własnych altankach, domkach letniskowych i całorocznych z drewna, a także wykończeniami pod klucz.

Posiadamy dostęp do drewna najwyższej jakości. Produkujemy z niego wytrzymałe i wiatroodporne okna z drewna klejonego, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, jak i również wysokiej jakości, stylowe meble i elementy wystroju wnętrz. Realizowaliśmy już zlecenia na produkcję stołów krzeseł, schodów, lad barowych, stołów do recepcji oraz wielu innych. Możemy dostosować ich stylistykę do wystroju wnętrza, jak i również zadbać o ich montaż na miejscu.

Zajmiemy się produkcją mebli oraz innych produktów w dowolnych wzorach i kolorach. Na podstawie pomysłów Klientów nasz dział graficzny sporządzi komputerowy projekt, z możliwością wizualizacji efektu końcowego. Wówczas możemy nanieść poprawki zgodnie z życzeniem Klienta i przystąpić do produkcji.

Nasza oferta to również:
- dachy,
- rynny usługi dekarskie,
- podłogi,
- balustrady,
- wyposażenie lokali,
- więźba dachowa,
- sauny.

Oprócz produktów przygotowywanych na zamówienie, w naszej stałej ofercie proponujemy sprzedaż deski podłogowej i szalunkowej, drewna konstrukcyjnego, więźby dachowej, tarcicy iglastej i liściastej o różnych grubościach oraz wszelkie inne materiały wykończeniowe.

Uzupełnieniem naszej oferty jest drewno opałowe i kominkowe z możliwością dostawy do Klientów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Firma Drewnolit Rułka Cezary Domy z Drewna, Sauny, Meble z lokalizacji: Cezaryn świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, mazowieckie, świętokrzyskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń