Sławomir Madyj

Profesjonalne usługi ogólnobudowlane

Budowa i wykończenia pod klucz
24-150 Drzewce-Kolonia 10 lubelskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
533 664 701
Adres korespondencyjny
24-150 Drzewce-Kolonia 10 lubelskie

Informacje

Opis działalności
Sławomir Madyj jest właścicielem firmy budowlanej, której siedziba zlokalizowana jest w Drzewcach-Kolonii, na terenie województwa lubelskiego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Jesteśmy firmą ogólnobudowlaną, którą tworzą ludzie z doświadczeniem w branży. Zajmujemy się świadczeniem usług budowlanych już od wielu lat, więc dokładnie znamy rynek oraz wiemy, w jaki sposób wykonywać poszczególne zadania w jak najbardziej efektywny sposób.

Naszym głównym zajęciem jest przeprowadzanie całego procesu budowy domów czy budynków. W razie potrzeby zajmujemy się także wyburzaniem poprzedniej budowli, by postawić tam nową, zaplanowaną konstrukcję. Po wykonaniu całego procesu budowy, zajmujemy się pracami remontowymi oraz wykończeniowymi. Potrafimy także układać glazurę.

Uzupełnienie oferty może stanowić wykonawstwo elewacji domów oraz tworzenie wykopów pod budowę czy kanalizację. Wykonujemy również prace murarskie.Wszystkie zlecenia realizujemy w jak najdogodniejszym terminie dla Klienta i jesteśmy przy tym nadzwyczaj dokładni. Zależy nam na Państwa zadowoleniu.

Posiadamy zaawansowany technologicznie park maszynowy oraz profesjonalne narzędzia budowlane, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonywać wszystkie zlecenia w sposób szybki i niezwykle dokładny. Pracownicy zatrudnieni w firmie są odpowiednio wykwalifikowani i przeszkoleni, więc dokładnie znają swoją pracę i obowiązki.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do podjęcia współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
D
Dybuk
Jest to solidna firma budowlana. Widać, że Pan Sławomir zna się na rzeczy i dokładnie wykonuje swoje obowiązki. Posiadają zaawansowany park maszynowy, dzięki czemu prace przebiegają szybciej.