Dom Pracy Twórczej Stowarzyszenia Filmowców Polskich Stara Łaźnia

Komfortowe noclegi z wyżywieniem

Hotele
ul. Senatorska 21, 24-120 Kazimierz Dolny lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dom Pracy Twórczej Stowarzyszenia Filmowców Polskich Stara Łaźnia

Informacje

Opis działalności
Przyjdź lub zadzwoń, by poznać naszą pełną ofertę. Z radością informuję, że Stowarzyszenie Filmowców Polskich ma wreszcie swój Dom Pracy Twórczej. Mieści się on w Starej Łaźni położonej w sercu malowniczego Kazimierza Dolnego nad Wisłą. Kupiony przez Stowarzyszenie budynek został poddany gruntownej renowacji pod okiem konserwatora, dzięki czemu nabrał nowego blasku.
Produkty i usługi
Dzięki twórczej energii członków SFP Stara Łaźnia stała się nie tylko miejscem komfortowego wypoczynku, ale także przestrzenią artystycznych inicjatyw emanujących na całą Polskę. Obiekt oferuje noclegi w komfortowych pokojach dwuosobowych z łazienkami. Dla członków Stowarzyszenia Filmowców Polskich doba pobytu, w tym nocleg oraz śniadanie, obiad i kolacja kosztują jedyne 60 złotych. Dania serwowane są w restauracji Stara Łaźnia, która słynie z wyśmienitych posiłków zainspirowanych polską, europejską i azjatycką tradycją kulinarną. Przykładem są przystawki takie jak śledzie wiejskie, carpaccio, tatar wołowy oraz boczek po syczuańsku z imbirem i czosnkiem. Można również zamówić pierogi ze smakowitym nadzieniem, grillowany ser kozi, a także skosztować posypane kolendrą krewetki po tajsku. Inne dania znajdujące się w menu to makarony, w tym carbonara, flaki oraz sałaty. Coś dla siebie znajdą też miłośnicy dań rybnych, zup i dań mięsnych. Dania obiadowe serwowane w restauracji to m.in.:
-kotlet schabowy,
-sznycel z kurczaka,
-schab pieczony ze śliwkami w sosie grzybowym,
-sztuka mięsa w sosie,
-klopsiki cielęce w sosie grzybowym,
-cielęcina po tajsku z ryżem,
-pierś kaczki w sosie,
-zrazy po nelsońsku.

To ostatnie danie to specjalność szefa kuchni.

Oczywiście do dań głównych polecane są dodatki, takie jak ziemniaki i surówki oraz desery i napoje.

Więcej informacji dotyczących Domu Pracy Twórczej Stowarzyszenia Filmowców Polskich Stara Łaźnia znajduje się na stronie internetowej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń