Dom Pracy Twórczej Stowarzyszenia Filmowców Polskich Stara Łaźnia

Dania kuchni polskiej i międzynarodowej

Restauracje
ul. Senatorska 21, 24-120 Kazimierz Dolny lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dom Pracy Twórczej Stowarzyszenia Filmowców Polskich Stara Łaźnia
ul. Senatorska 21, 24-120 Kazimierz Dolny lubelskie
Telefon
Dom Pracy Twórczej Stowarzyszenia Filmowców Polskich Stara Łaźnia

Informacje

Opis działalności firmy Dom Pracy Twórczej Stowarzyszenia Filmowców Polskich Stara Łaźnia w Kazimierz Dolny
Restauracja Stara Łaźnia położona jest w sercu malowniczego Kazimierza Dolnego nad Wisłą. Kupiony przez Stowarzyszenie Filmowców Polskich budynek został poddany renowacji i przystosowany do celów gastronomicznych, hotelowych i twórczych. Można tu nie tylko dobrze zjeść, ale też zorganizować imprezę okolicznościową.
Produkty i usługi
Od 2013 roku restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym otworzyła swoje podwoje dla osób spragnionych dobrych trunków, smakowitych dań i spędzania czasu w towarzystwie osób zaangażowanych w produkcję filmów. Kuchnia serwuje dania oparte na sprawdzonych przepisach, przygotowywane z najlepszych jakościowo składników. Można się nimi najeść, a raz spróbowane będą zachętą do częstszych odwiedzin w lokalu. Menu obejmuje dania kuchni polskiej, włoskiej, kuchni azjatyckich i inne, znane i lubiane przepisy z całego świata. Wśród nich można wyróżnić przystawki takie jak carpaccio wołowe, śledź po wiejsku, a także boczek po syczuańsku z imbirem i czosnkiem. Serwowane są również gorące przystawki takie jak pierogi ruskie i z mięsem, krewetki i grillowany ser kozi. Na zaostrzony przez przystawki apetyt polecane są flaki, makarony, sałaty oraz zupy i dnia główne. Wśród zup można wyróżnić rosół, gaspacho, krem z porów i soljankę z mięsem. Z kolei dania główne to ryby oraz:
-kotlet schabowy,
-sztuka mięsa w sosie,
-schab pieczony ze śliwkami w sosie grzybowym,
-pierś kaczki w sosie,
-cielęcina po tajsku z ryżem,
-befsztyk,
-zrazy po nelsońsku.

Oczywiście do dań głównych można zamówić dodatki, w tym puree z ziemniaków, ryż, frytki oraz surówki i sosy. Do obiadu warto też zamówić napój, a całość zwieńczyć deserem, np. sernikiem domowym lub szarlotką z gałką lodów.

Więcej informacji dotyczących restauracji Stara Łaźnia, w tym pełne menu znajduje się na stronie internetowej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń