IDRICO Sp. z o.o.

Usługi cięcia strumieniem wody.

Cięcie wodą
ul. Długa 4, 24-100 Klikawa lubelskie
(2 opinie) napisz opinię

Kontakt

Strona www
Telefon
502 031 411
Adres korespondencyjny
ul. Długa 4, 24-100 Klikawa lubelskie

Informacje

O nas
Zalety cięcia za pomocą strumienia wody:
Dowolny materiał - wycinamy w szerokiej gamie materiałów, nawet tych najtrudniejszych w obróbce i niedostępnych dla innych technologii.

Wysoka dokładność cięcia - proces cięcia jest przez nas sterowany cyfrowo, co pozwala na wycinanie nawet najbardziej wymyślnych kształtów.

Brak wpływu ciepła - woda nie nagrzewa materiału (w przeciwieństwie do innych metod), co pozwala zachować jego właściwości oraz chroni krawędzie przed uszkodzeniem.

Nowoczesne oprogramowanie - używamy programu, który pozwala na oszczędność materiału, a jednocześnie gwarantuje bardzo dokładne cięcie.

Metoda przyjazna dla środowiska - nie emituje zanieczyszczeń ani szkodliwych gazów.

Istnieje 5 skali w odniesieniu do jakości cięcia. Niższe liczby oznaczają bardziej chropowatą krawędź, wyższe - gładszą.

Niska

Średnia

Dobra (z dokładnością bliską ± 0.010´´)

Bardzo dobra

Doskonała (z dokładnością bliską ± 0.005´´)

Oferujemy cięcie we wszystkich skalach jakości. Wybór dokonywany jest na etapie składania zamówienia.

Często cięcie obejmujące niską jakość krawędzi okazuje się w pełni wystarczające przy danym zleceniu i w pełni zadowalające Klienta, co przekłada się również na atrakcyjniejszą dla niego wycenę usługi.
Opis działalności
Usługi cięcia strumieniem wody.
Produkty i usługi
Oferujemy usługi cięcia wodą w metalu, kamieniu, ceramice, plastiku, gumie, graficie, szkle, drewnie oraz wielu innych materiałach. Wykorzystujemy do tego celu nowoczesną maszynę do cięcia - Powerjet 1530 oraz inteligentne oprogramowanie IGEMS, które pozwalają nam na realizację również bardziej skomplikowanych projektów.

1. Jeśli posiadasz gotowy projekt w jednym z formatów: Autocad -*.DXF, *.DWG, Corel Draw - *.CDR lub też w formie pliku graficznego - *.JPG, prześlij go na adres biuro@idrico.pl. Jeśli nie posiadasz jeszcze projektu, to zajmiemy się jego przygotowaniem od podstaw, z zastosowaniem oprogramowania CAD/CAM, na podstawie Twojego pomysłu, rysunku lub zdjęcia oraz dostarczonych nam danych.

2. Po ustaleniu szczegółów oraz analizie projektu, prześlemy ofertę zawierającą informacjedotyczące kosztów oraz czasu realizacji zamówienia.

3. Po zaakceptowaniu oferty przystąpimy do realizacji zlecenia w możliwie jak najkrótszym czasie, z zachowaniem należytej precyzji i staranności.

Koszt realizacji zlecenia uzależniony jest przede wszystkim od wymaganej jakości wykończenia krawędzi oraz rodzaju i grubości wybranego materiału, dlatego dokonujemy indywidualnej wyceny opartej o przesłany projekt.

Powierzchnia robocza stołu:

Oś X: 1600 mm
Oś Y: 3100 mm

Zakres roboczy głowicy tnącej:

Oś X: 1500 mm
Oś Y: 3000 mm
Oś Z: 160 mm

Parametry cięcia:

Dokładność: ±0.09 mm
Powtarzalność: ±0.025 mm
Prędkość posuwu: ±0-15m/min

Nasz stół roboczy jest oddzielony od korpusu, co sprawia że jakość cięcia jest znacznie wyższa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Puławy, Kraśnik, Lublin, Lubartów, Zwoleń, Ryki, Lipsko, Radom, Kozienice, Opole Lubelskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Mateusz
2019-05-03 13:15:08
Bardzo uprzejma obsługa, przedstawili mi kilka opcji krawędzi i podpowiedzieli, która będzie najlepsza w przypadku cięcia w blasze 5mm, bez zbędnego naciągania na koszty.
A
Arek
2019-03-21 15:36:08
Szybko i sprawnie. Polecam :)