Uzdrowisko Nałęczów S.A.

Turnusy rehabilitacyjne finansowane przez NFZ i ZUS

Sanatoria
al. Małachowskiego 5, 24-140 Nałęczów lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(81) 501 46 08
Adres korespondencyjny
al. Małachowskiego 5, 24-140 Nałęczów lubelskie

Informacje

Opis działalności
Uzdrowisko Nałęczów to spółka akcyjna zarządzająca nałęczowskim sanatorium. Początki uzdrowiska sięgają XVIII wieku, a już w XIX wieku stało się ulubionym miejscem odpoczynku i powrotu do zdrowia osób z Lubelszczyzny. Niezmiennie zachwyca poziomem obsługi, wygodami i pięknymi widokami.
Produkty i usługi
Odpoczynek w Uzdrowisku Nałęczów polecany jest zarówno osobom chorym i do dochodzącym do zdrowia po wypadkach, jak i każdemu kto chce odpocząć. Na terenie uzdrowiska przygotowano ponad 700 miejsc noclegowych w pokojach 1 i 2 osobowych, wyposażonych w łazienki. Na kuracjuszy czeka też doskonałe wyżywienie, dobrane pod kątem obowiązującej ich diety i zabiegi rehabilitacyjne. Specjaliści zatrudnieni w sanatorium, przy pomocy nowoczesnych sprzętów prowadzą hydroterapię, kinezyterapię i fizykoterapię. Oferta zabiegów w tym pierwszym przypadku to:
-masaż wirowy kończyn dolnych
-okłady fango
-hydromasaże
-kąpiele perełkowe
-suche kąpiele kwasowęglowe

Jeszcze bogatsza jest oferta zabiegów fizykoterapeutycznych na którą składają się m. in. fonoforeza, laseroterapia, magnetoterapia i tlenoterapia. Ponadto na kuracjuszy czekają ultradźwięki, prądy i masaże. Coś dla siebie, czyli specjalne zestawy ćwiczeń znajdą również osoby po kontuzjach sportowych, zawałach i udarach.

Rehabilitacja to nie wszystko co czeka na gości Uzdrowiska Nałęczów. Czas można tu miło spędzić w Parku Wodnym i na zabiegach SPA. Są wśród nich zabiegi odmładzające i nawilżające skórę twarzy, ujędrniające i złuszczające. Ponadto można się tu poddać modelowaniu sylwetki i masażom. Oferta w tym zakresie jest bardzo rozbudowana i obejmuje:
-masaże gorącymi kamieniami
-masaże bańką chińską
-masaże aromatycznymi świecami
-masaże stemplami
-masaże odchudzające
W SPA można się też poddać depilacji i zadbać o stopy oraz dłonie podczas manicure i pedicure.

Jeśli są Państwo zainteresowani odwiedzeniem Uzdrowiska Nałęczów, to najlepszym rozwiązaniem jest wykonanie telefonu albo napisanie maila. O sanatorium i jego ofercie mogą Państwo poczytać na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń