Hotel Siedlisko na Rozdrożu

Wesela, imieniny, komunie, chrzciny, konferencje, spotkania, bankiety, imprezy

Hotele
24-105 Nowomichowska 18 lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Hotel Siedlisko na Rozdrożu

Informacje

Opis działalności
Hotel Siedlisko na Rozdrożu znajduje się w miejscowości Michów, w woj. lubelskim. Od 1996 roku przyjmuje gości hotelowych oraz restauracyjnych. Właścicielem lokalu jest Andrzej Karczmarz.
Produkty i usługi
Hotel „Na Rozdrożu” oferuje wszystkim gościom ekskluzywne apartamenty oraz komfortowe pokoje. Każdy z nich posiada łazienkę z wanną lub prysznicem. Pokoje wyposażone są w telewizor LCD, bezprzewodowy Internet (WI-FI), sejf oraz minibar. Nasi goście mogą korzystać również z placu zabaw i ogrodu oraz podziwiać przyległy do niego staw bądź niedaleko mieszczące się ruiny.

Wśród usług, z których mogą Państwo skorzystać w hotelu znajdują się również te z zakresu fizjoterapii.

Do „Na Rozdrożu” przylega Dom Weselny u Karczmarza. Odbywają się w nim:
- wesela,
- imieniny,
- komunie,
- chrzciny,
- konferencje,
- spotkania biznesowe,
- bankiety,
oraz wiele innych imprez.

Dom Weselny u Karczmarza wyposażony jest w klimatyzację, co zapewni wszystkim gościom komfort jej użytkowania. Nasza sala posiadaidealną akustykę oraz nastrojowe oświetlenie. Dodatkowym atutem jest ogrodzony parking, który pozwala na zachowanie jeszcze większego bezpieczeństwa.

To wszystko oraz świeże powietrze i bliskość natury składa się na idealny odpoczynek, pozwalający na pełny relaks każdemu Klientowi. Przyjedź do nas i wypocznij jak nigdy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń