Raf-Kop Rafał Kopeć

Roboty ziemne

Wykopy i roboty fundamentowe
ul. Żeromskiego 21, 24-100 Puławy lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
797 130 928
Adres korespondencyjny
ul. Żeromskiego 21, 24-100 Puławy lubelskie

Informacje

Opis działalności
Firma Raf-Kop znajduje się w Puławach, w województwie lubelskim. Właścicielem jest Rafał Kopeć. Wykonujemy roboty ziemne przy pomocy koparko-ładowarki typu JCB 3CX. Nasi operatorzy posiadają dziesięcioletnie doświadczenie w branży budowlanej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Posługując się nowoczesnym sprzętem budowlanym, można przyspieszyć wiele robót budowlanych. Regularne przeglądy maszyny zapewniają nam bezawaryjne działanie i pozwalają uniknąć przerw w pracy. Nasi operatorzy doskonale radzą sobie nawet podczas skomplikowanych zleceń.

Do prac ziemnych, jakie wykonujemy, można zaliczyć:
- wykopy pod fundamenty,
- wykopy pod kanalizację i cieki wodne,
- niwelację terenu,
- wyburzenia,
- rozbiórki,
- odśnieżanie.

Z naszych usług korzystają osoby prywatne, instytucje i inwestorzy. Koparko-ładowarka świetnie sprawdza się podczas budowy dróg i autostrad oraz mostów i tuneli. Można użyć jej do wydobywania torfu i kruszyw takich jak żwir i piasek.

Nasz sprzęt służy nam także podczas melioracji, przygotowania terenu pod zabudowę, czy budowy obiektów inżynierii wodnej.

Zapewniamy Państwu terminowe wykonanie wszystkich usług. Zapraszamy do kontaktu z firmą Raf-Kop z Puław. Działamy głównie na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego. Więcej informacji można zdobyć na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń