Przemysłowe Urządzenia Chłodnicze i Klimatyzacyjne "Elektrochłód" Kubis Ryszard

Klimatyzacja
ul. Słowackiego 55, 24-100 Puławy lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Telefon
(81) 886 31 43
Adres korespondencyjny
ul. Słowackiego 55, 24-100 Puławy lubelskie

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Klimatyzacja. Przemysłowe Urządzenia Chłodnicze i Klimatyzacyjne "Elektrochłód" Kubis Ryszard ma swoją siedzibę w miejscowości Puławy w województwie lubelskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: (81) 886 31 43 lub mailową: biuro@elektrochlod.com.pl
Z przedstawicielem firmy Przemysłowe Urządzenia Chłodnicze i Klimatyzacyjne "Elektrochłód" Kubis Ryszard możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 24-100 Puławy ul. Słowackiego 55,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Przedsiębiorstwa operujące w branży w większości oferują:
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Przemysłowe Urządzenia Chłodnicze i Klimatyzacyjne "Elektrochłód" Kubis Ryszard oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.