Koflex

Wyburzamy i przetwarzamy odpady

Recykling
ul. Zarzecze 19, 24-100 Puławy lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Koflex

Informacje

Opis działalności
Koflex Agnieszki Mazur to firma, która początki swojej działalności rozpoczęła w 2006 roku. Nasza siedziba mieści się w Puławach w województwie lubelskim.
Produkty i usługi
Od wielu lat zajmujemy się wszelkimi rozbiórkami. Rozumiemy, jak problematyczne dla właścicieli wyburzonych budynków jest pozbycie się odpadów, dlatego rozbudowaliśmy naszą ofertę o recykling odpadów innych niż niebezpieczne.

Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych oraz przedstawicieli firm. Cechuje nas fachowość, terminowość i rzetelność, dzięki czemu zaufało nam już wielu klientów i wciąż możemy rozwijać naszą firmę o nowe usługi.

Przetwarzamy i utylizujemy takie odpady, jak:

- urobek,
- płuczki wiertnicze,
- osady biologiczne,
- pyły,
- popioły,
- gruz,
- asfalt,
- smołę,
- odpady stałe z oczyszczania gleby.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem umożliwiającym utylizację wyżej wymienionych odpadów, dzięki czemu są mniejszych zagrożeniem dla środowiska naturalnego. Posiadamy własny transport, dojeżdżamy do klientów w celu odebrania odpadów. Przyjmujemy materiały z przeprowadzonych przez nas rozbiórek, oraz tych wykonanych przez inne firmy

Nasz plac składowy przystosowany jest do składowania gruzu budowlanego i ziemi wolnych od zanieczyszczeń. Przyjmujemy go bezpłatnie.

Zachęcamy do skorzystania z oferty, jaką przygotowała firma Koflex z Puław.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń