P.H.U. MAXIM Grzegorz Ryszkowski

Wykopy i prace ziemne w szerokim zakresie.

Wykopy i roboty fundamentowe
ul. Jana Pawła II 10, 21-345 Borki lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
P.H.U. MAXIM Grzegorz Ryszkowski

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy firmą o nazwie MAXIM, która nieprzerwanie od 2012 roku świadczy usługi budowlane oraz brukarskie w szerokim zakresie. Właścicielem jest Grzegorz Ryszkowski, a nasza siedziba znajduje się w miejscowości Borki, w województwie lubelskim.
Produkty i usługi
Głównym profilem prowadzonej przez nas działalności jest świadczenie usług ogólnobudowlanych. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu prac ziemnych i fundamentowych, a także układamy kostkę brukową. Podejmujemy się jednorazowych zleceń oraz stałej współpracy z Klientami indywidualnymi oraz właścicielami firm.

Nasze usługi w zakresie prac ziemnych obejmują na przykład:
- usługi koparką,
- wynajem koparki,
- niwelacje terenu,
- wykopy pod przyłącza,
- usługi koparko-ładowarką,
- wyburzenia oraz rozbiórki,
- wykopy i roboty fundamentowe.

Poza tym układamy kostkę brukową, jak zdążyliśmy wcześniej wspomnieć. Tworzymy z niej tarasy, schody, chodniki, opaski wokół domów, parkingi samochodowe, podjazdy dla niepełnosprawnych, a także podjazdy używane w ruchu drogowym. Korzystamy z kostki renomowanych i znanych producentów.

Uzupełnienie oferty stanowi wykonywanie drobnych prac remontowych, przy czym również wykorzystujemy jedynie wysokojakościowe materiały. Nasza kadra pracownicza to wykwalifikowane i doświadczone osoby, dla których nie ma zadań niemożliwych w zakresie usług budowlanych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy P.H.U. MAXIM w miejscowości Borki.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń