Beata Bocheńska Gabinet Laryngologiczny

Badanie krtani u dzieci i osób dorosłych oraz diagnostyka trzeciego migdałka

Laryngolodzy
ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 17/10a, 21-300 Radzyń Podlaski lubelskie
(9 reviews) napisz opinię
Beata Bocheńska Gabinet Laryngologiczny
ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 17/10a, 21-300 Radzyń Podlaski lubelskie
NIP
5381578950
Telefon
Beata Bocheńska Gabinet Laryngologiczny

Informacje

Opis działalności firmy Beata Bocheńska Gabinet Laryngologiczny w Radzyń Podlaski
Nazywam się Beata Bocheńska i jestem właścicielką gabinetu laryngologicznego, który założyłam na terenie Radzynia Podlaskiego, w województwie lubelskim. Posiadam kwalifikacje otalaryngologa, audiologa i foniatry. Prywatną praktykę lekarską prowadzę od 2005 roku.
Produkty i usługi
W moim gabinecie laryngologicznym zajmuję się leczeniem i diagnostyką takich narządów jak:
- uszy,
- nos,
- gardło,
- krtań.

Gabinet wyposażyłam w aparaturę medyczną, która umożliwia mi wykonanie kilku badań diagnostycznych. Przy pomocy specjalistycznego endoskopu, który wprowadzam do przewodu słuchowego, mogę ocenić stan błony bębenkowej i innych struktur ucha zewnętrznego. Przeprowadzam także:
- badanie trzeciego migdałka,
- badania foniatryczne krtani u osób dorosłych i dzieci (kimografia, videostroboskopia),
- analiza akustyczna głosu,
- przesiewowe badanie słuchu,
- badanie słuchu (tympanometria),
- badanie schorzeń fałdów głosowych,
- ocena dynamiki zmian w obrębie fałdów głosowych po leczeniu fonochirurgicznym.

Pomocy medycznej udzielam pacjentom cierpiącym na bóle uszu, czy też zapalenie ucha środkowego lub wewnętrznego. Diagnozuję zbyt częste i przewlekłe bóle gardła oraz uczucie suchości. Podejmuję się leczenia zapalenia zatok oraz nieżytu nosa. Diagnozuję szereg chorób krtani.

Więcej informacji na temat mojego gabinetu w Radzyniu Podlaskim znajduje się na stronie internetowej. Wizyty można umawiać drogą telefoniczną. Zapraszam - Beata Bocheńska.
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Beata Bocheńska Gabinet Laryngologiczny z lokalizacji: Radzyń Podlaski świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

(9 reviews) napisz opinię
N
Nina
Jestem zadowolona z usług tej Pani. Wykryła u mnie polipy. Dosyć szybko udało nam się je zdiagnozować i wdrożyć leczenie.
L
Leszek
Lekarz z odpowiednim podejściem do dzieci. Delikatny, wyrozumiały i szczegółowy w diagnostyce.
K
Krzakuuu
Miła lekarka, ma własny sprzęt i na miejscu można się zbadać. Terminy nie są długie. Naprawdę polecam.
R
Renata
Zawsze polecam tę Panią, bo dzięki niej pozbyłam się szalenie nieprzyjemnego zapalenia zatok. Prawidłowa diagnostyka i dopasowany sposób leczenia bardzo mi pomógł.
K
K.Tomasik
Udało mi się raz na zawsze wyleczyć ciągłe zapalenie ucha, które długo mnie męczyło i nawracało. Wszystko dzięki ogromnej wiedzy tej lekarki.
W
Wojciech
U Pani Bocheńskiej badałem krtań. Zapisałem się tutaj, ponieważ Pani korzysta z nowoczesnej aparatury medycznej i ma podejście do pacjentów.
M
Monika
Byłam tutaj na badaniu strun głosowych. Otrzymałam szczegółowy opis wyniku badania oraz zalecenia, co do tego, jak mogę jeszcze lepiej dbać o swój głos.
Z
Zośka
Byliśmy tutaj z synkiem na badaniu trzeciego migdałka. Pani Bocheńska robiła wszystko, aby badanie było jak najmniej nieprzyjemne. Wszystko dokładnie nam wyjaśniła. Mieliśmy z nią bardzo dobry kontakt w trakcie całego leczenia. Polecam innym rodzicom tę lekarkę.
M
Magdalenka891
Pani Beata Bocheńska była przez długi czas moim lekarzem prowadzącym podczas leczenia fałdów głosowych. W trakcie konsultacji zawsze mogłam liczyć na wykonanie profesjonalnych badań. Wybrałam ten gabinet właśnie ze względu na to, że wszystkie badania mogłam wykonać na miejscu. Jestem już po leczeniu i polecam!