Beata Bocheńska Gabinet laryngologiczny

Badanie krtani u dzieci i osób dorosłych oraz diagnostyka trzeciego migdałka

Laryngolodzy
ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 17/10a, 21-300 Radzyń Podlaski lubelskie
(12 opinii) napisz opinię
Beata Bocheńska Gabinet laryngologiczny

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Beata Bocheńska i jestem właścicielką gabinetu laryngologicznego, który założyłam na terenie Radzynia Podlaskiego, w województwie lubelskim. Posiadam kwalifikacje otalaryngologa, audiologa i foniatry. Prywatną praktykę lekarską prowadzę od 2005 roku.
Produkty i usługi
W moim gabinecie laryngologicznym zajmuję się leczeniem i diagnostyką takich narządów jak:
- uszy,
- nos,
- gardło,
- krtań.

Gabinet wyposażyłam w aparaturę medyczną, która umożliwia mi wykonanie kilku badań diagnostycznych. Przy pomocy specjalistycznego endoskopu, który wprowadzam do przewodu słuchowego, mogę ocenić stan błony bębenkowej i innych struktur ucha zewnętrznego. Przeprowadzam także:
- badanie trzeciego migdałka,
- badania foniatryczne krtani u osób dorosłych i dzieci (kimografia, videostroboskopia),
- analiza akustyczna głosu,
- przesiewowe badanie słuchu,
- badanie słuchu (tympanometria),
- badanie schorzeń fałdów głosowych,
- ocena dynamiki zmian w obrębie fałdów głosowych po leczeniu fonochirurgicznym.

Pomocy medycznej udzielam pacjentom cierpiącym na bóle uszu, czy też zapalenie ucha środkowego lub wewnętrznego. Diagnozuję zbyt częste i przewlekłe bóle gardła oraz uczucie suchości. Podejmuję się leczenia zapalenia zatok oraz nieżytu nosa. Diagnozuję szereg chorób krtani.

Więcej informacji na temat mojego gabinetu w Radzyniu Podlaskim znajduje się na stronie internetowej. Wizyty można umawiać drogą telefoniczną. Zapraszam - Beata Bocheńska.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

(12 opinii) napisz opinię
K
Knerassowski
Lekarz z powołania! Jest miły dla pacjentów, poświęca na wizycie tyle czasu ile trzeba. Zawsze dokładnie bada i ma swój własny sprzęt.
K
Kaja
Byłam u Pani na badaniu strun. Gabinet zadbany, sprzęt nowoczesny, badanie dokładnie omówione i opisane.
M
Matylda
Dosyć często odczuwałam ból gardła, więc udałam się tutaj na wizytę. Pani zaplanowała dla mnie badanie krtani przy pomocy endoskopu. Bardzo profesjonalnie podeszła do tematu. Na szczęście nie wykryłyśmy nic groźnego, ale mam pewność, że nie jestem chora na żaden nowotwór. Dostałam też skierowanie na inne badania. Lekarka bardzo szczegółowa i zaangażowana.
N
Nina
Jestem zadowolona z usług tej Pani. Wykryła u mnie polipy. Dosyć szybko udało nam się je zdiagnozować i wdrożyć leczenie.
L
Leszek
Lekarz z odpowiednim podejściem do dzieci. Delikatny, wyrozumiały i szczegółowy w diagnostyce.
K
Krzakuuu
Miła lekarka, ma własny sprzęt i na miejscu można się zbadać. Terminy nie są długie. Naprawdę polecam.
R
Renata
Zawsze polecam tę Panią, bo dzięki niej pozbyłam się szalenie nieprzyjemnego zapalenia zatok. Prawidłowa diagnostyka i dopasowany sposób leczenia bardzo mi pomógł.
K
K.Tomasik
Udało mi się raz na zawsze wyleczyć ciągłe zapalenie ucha, które długo mnie męczyło i nawracało. Wszystko dzięki ogromnej wiedzy tej lekarki.
W
Wojciech
U Pani Bocheńskiej badałem krtań. Zapisałem się tutaj, ponieważ Pani korzysta z nowoczesnej aparatury medycznej i ma podejście do pacjentów.
M
Monika
Byłam tutaj na badaniu strun głosowych. Otrzymałam szczegółowy opis wyniku badania oraz zalecenia, co do tego, jak mogę jeszcze lepiej dbać o swój głos.
Z
Zośka
Byliśmy tutaj z synkiem na badaniu trzeciego migdałka. Pani Bocheńska robiła wszystko, aby badanie było jak najmniej nieprzyjemne. Wszystko dokładnie nam wyjaśniła. Mieliśmy z nią bardzo dobry kontakt w trakcie całego leczenia. Polecam innym rodzicom tę lekarkę.
M
Magdalenka891
Pani Beata Bocheńska była przez długi czas moim lekarzem prowadzącym podczas leczenia fałdów głosowych. W trakcie konsultacji zawsze mogłam liczyć na wykonanie profesjonalnych badań. Wybrałam ten gabinet właśnie ze względu na to, że wszystkie badania mogłam wykonać na miejscu. Jestem już po leczeniu i polecam!