Euralu Sp. z o.o.

Profesjonalna odlewnia aluminium

Odlewnie
ul. Tysiąclecia 3, 08-530 Dęblin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Euralu Sp. z o.o.
ul. Tysiąclecia 3, 08-530 Dęblin lubelskie
Strona www
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Euralu Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Euralu Sp. z o.o. w Dęblin
Firma Euralu świadczy usługi odlewu aluminium na terenie wielu krajów europejskich. Oddział Euralu Polska znajduje się w Dęblinie, na terenie województwa lubelskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Odlewnia Euralu produkuje odlewy aluminiowe w formach kokilowych grawitacyjnych.
Nasza produkcja obejmuje produkty różnego rodzaju, w tym elementy maszyn i urządzeń dla budownictwa, przemysłu motoryzacyjnego i energetycznego oraz inne elementy wykonywane według ustalonych z Klientem norm i parametrów.

Współpracujemy z licznymi zakładami zlokalizowanymi w Polsce i na terenie innych krajów Europy. Znaczna większość wyprodukowanych przez nas towarów przeznaczona jest do eksportu. Jest to około 95% całej produkcji. Największym kooperantem jest firma Alu-Livry zlokalizowana we Francji.

Działamy na terenie wielu krajów europejskich, więc możliwość współpracy z nami ma niemalże każdy. To sprawia, że jesteśmy zaufanym producentem odlewów aluminiowych. Nawiązaliśmy liczne współprace z wieloma firmami w Polsce i za granicą. Stosujemy wiele różnych technik odlewania aluminium, co zwiększa naszą produktywność.

Pracownicy firmy są odpowiednio wykwalifikowani. W każdym oddziale pracuje stosownie przeszkolona kadra, która na co dzień korzysta z profesjonalnych i nowoczesnych narzędzi. Znacznie ułatwiają one pracę i zwiększają ogólną efektywność. Gwarancja krótkich terminów realizacji oraz niskich cen.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy z firmą Euralu.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń