Drewmix Artykuły stolarskie i lakiernicze Monika Kania

Największy wybór artykułów stolarskich w regionie

Drewno
ul. Słoneczna 18, 08-500 Leopoldów lubelskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
501 226 432
Drewmix Artykuły stolarskie i lakiernicze Monika Kania

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Drewmix działa od 2014 roku. Osobą zarządzającą firmą jest Monika Kania. Drewmix mieści się w województwie lubelskim w Leopoldowie. Firma handluje artykułami drewnianymi dla zakładów stolarskich.
Produkty i usługi
Kadra firmy Drewmix oferuje bardzo szeroki wybór artykułów niezbędnych w każdym stolarskim zakładzie. Są to materiały ścierne i polerskie, a także lakiery i preparaty do ochrony i konserwacji każdego rodzaju drewna. W ofercie znajduje się także:
- drewno stolarskie,
- drewno sosnowe,
- drewno dębowe,
- drewno egzotyczne,
- tarcica,
- okleiny,
- okucia meblowe.

Klienci mogą zamówić tu gotowe deski według podanego wymiaru, łatwe w obróbce i montażu. Drewno jest przechowywane w odpowiednich warunkach, więc materiał używany do produkcji mebli lub innych wyrobów nie jest zawilgocony, nie posiada także śladów pleśni, czy grzybów. Wyroby z drewna litego odznaczają się wytrzymałością i długowiecznością.

Drugim profilem działalności firmy Drewmix jest produkcja mebli na zamówienie. W zakładzie powstają:
- drzwi drewniane,
- meble ogrodowe,
- altany,
- szafy,
- zabudowy wnęk,
- meble kuchenne.

Klienci zamawiający meble z zakładu Drewmix mają pewność, że wszystkie produkty zostaną wykonane z wysokiej jakości drewna. Zakład doskonale zna się na obróbce tego surowca i realizuje każdy dostarczony projekt.

Zapraszamy do kontaktu - firma Drewmix w Leopoldowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
mazowieckie, lubelskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
D
Damian
Kupuję od nich tarcicę. Mam pewność, że deski nie są zbyt wilgotne ani pokryte pleśnią. Dbają bardzo o drewno i sprzedają materiał w przystępnej cenie.
B
Bartłomiej
Prowadzę zakład stolarski i często zamawiam od nich drewno egzotyczne. W naszym regionie są jedyną firmą, która ma naprawdę świetnie przygotowane materiały, odpowiednio wysuszone i z nietypowych gatunków drzew. Klienci są zawsze zadowoleni z wykonania.