Mar-Pol Jacek Urbański

Produkcja i naprawa maszyn rolniczych

Artykuły rolnicze
08-500 Niwa Babicka 4 lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
600394348
510425500
606735075
Mar-Pol Jacek Urbański

Informacje

O nas
Firma Mar-Pol pod kierownictwem Jacka Urbańskiego istnieje na rynku od 1989 roku.
Profilem produkcyjnym firmy są wysokiej jakości maszyny rolnicze. Dokładamy wszelkich starań by ciągle udoskonalać jakość wypuszczanych przez nas wyrobów.
Nasze produkty cieszą się zadowoleniem klientów ze Szwecji, Hiszpanii, na Ukrainie oraz u innych sąsiadów. Podstawą naszej działalności jest dbanie o zadowolenie Klienta poprzez przekazanie mu solidnego produktu. Wszystkie oferowane przez nas maszyny objęte są
12-miesięczną gwarancją. Ponadto wszystkie oferowane przez nas produkty są fabrycznie nowe. Istnieje możliwość wykonania maszyny na zamówienie! Cały czas zwiększamy gamę oferowanych przez nas maszyn, udoskonalamy je do tego stopnia, aby nasi klienci byli zadowoleni w pełni z produkty, który kupili.
Opis działalności
Firma Mar-Pol pod kierownictwem Jacka Urbańskiego istnieje od 1989 roku. Profil produkcyjny to maszyny rolnicze. Staramy się ciągle udoskonalać jakość naszych wyrobów. Nasze produkty cieszą się zadowoleniem klientów w Szwecji, Hiszpanii, na Ukrainie oraz u innych naszych sąsiadów. Stawiamy na solidny produkt ale przede wszystkim dbamy o zadowolenie Klienta.
Produkty i usługi
W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości maszyny rolnicze takie jak przyczepa rolnicza z wywrotką. Mogą one mieć od 1,5T do 4,5T. W ofercie znajdują się także przyczepy rolnicze typu Tandem oraz przyczepy rolnicze dwuosiowe z wywrotka 8T.

Inne oferowane przez nas maszyny to przykładowo rozrzutnik obornika. Posiadamy go w takich wersjach jak 3,5T, TANDEM 6T oraz TANDEM 8T R-802.

Pozostałe maszyny znajdujące się w sprzedaży to owijarka Bel O150 i chwytak do bel do tura.

Naszym Klientom oferujemy profesjonalne maszyny w najlepszych cenach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Chełm, lubartowski, lubelski, puławski, radzyński, rycki, Siedlce, zamojski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe