Tartak Sobieszyn Deski, Sztachety, Więźba dachowa Wojtaś

Skład drewna budowlanego

Drewno
08-504 Sobieszyn 223 lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Tartak Sobieszyn Deski, Sztachety, Więźba dachowa Wojtaś
08-504 Sobieszyn 223 lubelskie
NIP
7162237569
Telefon
Tartak Sobieszyn Deski, Sztachety, Więźba dachowa Wojtaś

Informacje

Opis działalności firmy Tartak Sobieszyn Deski, Sztachety, Więźba dachowa Wojtaś w Sobieszyn
Prowadzimy tartak mieszczący się w Sobieszynie niedaleko Lublina. Jesteśmy dostawcą drewna oraz wykonawcą usług tartacznych.
Produkty i usługi
Drewno jest lekkim, wytrzymałym i trwałym materiałem, który znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie. Świetnie sprawdza się jako elementy konstrukcyjne lub materiały do wykańczania wnętrz. Mimo niewielkiej wagi, wyróżnia się wysoką wytrzymałością na rozciąganie. Ma również dobre parametry izolacyjności termicznej.

Drewno budowlane znajdą Państwo w naszym składzie drewna w Sobieszynie. Prowadzimy sprzedaż drewna, które pozyskujemy z polskich lasów. Zapewniamy szybką realizację zamówień.

W ofercie mamy również wyroby z tarcicy. Są to przede wszystkim deski i bale budowlane. Prowadzimy sprzedaż desek sosnowych, dębowych i olchowych. Dostarczamy także sztachety i łaty.

Dostarczamy też więźby dachowe, które są drewnianym szkieletem dachu. Pełni funkcję przenoszenia obciążeń z pokrycia dachowego na konstrukcję ścian nośnych budynku.

Ponadto wykonujemy usługowe cięcie drewna.

Zasięg działania
Firma Tartak Sobieszyn Deski, Sztachety, Więźba dachowa Wojtaś z lokalizacji: Sobieszyn świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubartowski, łukowski, rycki

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń