Ew-Trans Ewa Czekierda

Zapewniamy Państwu przewóz osób busem

Przewozy autokarowe
ul. Południowa 1/2, 22-680 Lubycza Królewska lubelskie
(1 opinia) napisz opinię
Ew-Trans Ewa Czekierda

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy firmę Ew-Trans, która znajduje się w Lubyczy Królewskiej, w województwie lubelskim. Firmę prowadzi Ewa Czekierda.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w usługach transportowych, oferujemy Państwu sprawny przewóz na terenie kraju oraz przewóz międzynarodowy. Zajmujemy się transportem osób oraz paczek, organizujemy przewozy dla Klientów indywidualnych firm. W zakres naszych usług wchodzi:
- transport do Niemiec,
- transport do Belgii,
- transport do Holandii.

Organizujemy wyjazdy z Polski we wtorki oraz piątki, zapewniamy transport z Niemiec w środy i soboty. Oferujemy Państwu przewóz na różnego rodzaju imprezy i wydarzenia, zarówno dla Klientów indywidualnych oraz firm. Organizujemy przewóz na wesela, przysięgi, pogrzeby, pielgrzymki, obozy i kolonie. Realizujemy wszelkie niezbędne przewozy.

Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów, odpowiednio wyposażonych, zapewniających doskonały komfort podróży. Nasi kierowcy posiadają duże doświadczenie, zadbają o to by podróż przebiegła wygodnie i bezpiecznie.

Oferujemy konkurencyjne ceny i najwyższy standard obsługi. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, lubelskie, małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Monika
Bardzo dobry, bezpieczny i sprawny transport w świetnej cenie. Polecam wszystkim, jechałam z nimi do Belgii, świetny przewoźnik.