Janusz Bury i Aleksandra Bury Kancelaria Adwokacka

Doradztwo prawne w zakresie odszkodowań

Odszkodowania
ul. Lwowska 54, 22-600 Tomaszów Lubelski lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Janusz Bury i Aleksandra Bury Kancelaria Adwokacka
ul. Lwowska 54, 22-600 Tomaszów Lubelski lubelskie
Telefon
Janusz Bury i Aleksandra Bury Kancelaria Adwokacka

Informacje

Opis działalności firmy Janusz Bury i Aleksandra Bury Kancelaria Adwokacka w Tomaszów Lubelski
Janusz Bury i Aleksandra Bury są adwokatami z wieloletnim doświadczeniem. Własną kancelarię prowadzą od 2006 roku. Jej siedziba znajduje się w Tomaszowie Lubelskim. Kancelaria zajmuje się odszkodowaniami.
Produkty i usługi
Kancelaria adwokacka specjalizuje się w uzyskiwaniu odszkodowań z tytułów wypadków drogowych i błędów medycznych. Kancelaria od wielu lat zajmuje się reprezentacją poszkodowanych i ich rodzin w postępowaniach dotyczących dochodzenia zadośćuczynienia i renty. Zakres działań obejmuje między innymi:

- wypadki przy pracy,
- śmierć osoby bliskiej,
- przestępstwa,
- niesłuszne oskarżenia,
- niewykonanie umowy,
- nienależyte wykonanie umowy.

Pomoc prawna udzielana jest również w przypadku, gdy na działce Klienta znajdują się bezprawnie słupy energetyczne bądź biegną przez nią urządzenia przesyłowe w postaci linii energetycznych i instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz gazowych. Adwokat prowadzi szereg działań, które pozwolą na uzyskanie wynagrodzenia za każde z tych urządzeń. Kancelaria adwokacka wykonuje też czynności z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a także nieruchomości. Adwokat reprezentuje Klienta przed sądem i organami ścigania, sporządza pisma procesowe, skargi, podział majątku, dorobkowego, zażalenia oraz apelacje.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Firma Janusz Bury i Aleksandra Bury Kancelaria Adwokacka z lokalizacji: Tomaszów Lubelski świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, podkarpackie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń