Janusz Bury Kancelaria adwokacka

Doradztwo prawne w zakresie odszkodowań

Odszkodowania
ul. Lwowska 54, 22-600 Tomaszów Lubelski lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Janusz Bury Kancelaria adwokacka

Informacje

Opis działalności
Janusz Bury jest adwokatem z wieloletnim doświadczeniem. Własną kancelarię prowadzi od 2006 roku. Jej siedziba znajduje się w Tomaszowie Lubelskim. Mecenas zajmuje się odszkodowaniami.
Produkty i usługi
Kancelaria adwokacka specjalizuje się w uzyskiwaniu odszkodowań z tytułów wypadków drogowych i błędów medycznych. Janusz Bury to prawnik z bogatym doświadczeniem, który od wielu lat zajmuje się reprezentacją poszkodowanych i ich rodzin w postępowaniach dotyczących dochodzenia zadośćuczynienia i renty. Zakres działań obejmuje między innymi:

- wypadki przy pracy,
- śmierć osoby bliskiej,
- przestępstwa,
- niesłuszne oskarżenia,
- niewykonanie umowy,
- nienależyte wykonanie umowy.

Pomoc prawna udzielana jest również w przypadku, gdy na działce Klienta znajdują się bezprawnie słupy energetyczne bądź biegną przez nią urządzenia przesyłowe w postaci linii energetycznych i instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz gazowych. Adwokat prowadzi szereg działań, które pozwolą na uzyskanie wynagrodzenia za każde z tych urządzeń. Kancelaria adwokacka wykonuje też czynności z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a także nieruchomości. Adwokat reprezentuje Klienta przed sądem i organami ścigania, sporządza pisma procesowe, skargi, zażalenia oraz apelacje.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, podkarpackie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń