Panorama Cafe Marta Kossowska

Organizacja imprez towarzyskich i spotkań rodzinnych

Restauracje
ul. Partyzantów 16, 22-200 Włodawa lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Panorama Cafe Marta Kossowska

Informacje

Opis działalności
Panorama Cafe to przytulny, mały lokal gastronomiczny mieszczący się we Włodawie w województwie lubelskim. Jego właścicielką jest Marta Kossowska. W Panorama Cafe serwujemy wyłącznie domowe i zdrowe potrawy kuchni polskiej.
Produkty i usługi
Nasz lokal jest świetnym rozwiązaniem dla smakoszy kuchni regionalnej. Wnętrze Panorama Cafe zdobią klimatyczne obrazy i dekoracje. Małe sale idealnie sprawdzają się w przypadkach spotkań rodzinnych lub towarzyskich. Nasz personel zadba o indywidualne menu na zamówioną przez Państwa imprezę. Będą mieli Państwo możliwość wyboru ulubionych dań głównych, zup oraz ciast.

Dla naszych Klientów serwujemy także przeróżne alkohole oraz zimne i gorące napoje. Regionalne piwo z beczki z pewnością podbije serca koneserów dobrych trunków. Do każdej organizowanej u nas imprezy proponujemy własną muzykę oraz DJ. Nasz lokal zyskał uznanie Klientów przede wszystkim dzięki przepysznym daniom i miłej, domowej atmosferze.

W Panorama Cafe mogą Państwo zorganizować między innymi:

- jubileusze,
- imprezy z okazji 18 urodzin,
- bankiety biznesowe,
- chrzciny i komunie,
- imprezy integracyjne.

Jednak mogą Państwo również osobiście rozkoszować się smakiem polskiej kuchni. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz do odwiedzenia naszego lokalu gastronomicznego we Włodawie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń