PW Bart-Trans Bartosz Malowany

Naprawy samochodów Scania

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
22-424 Jarosławiec 104 lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
PW Bart-Trans Bartosz Malowany

Informacje

Opis działalności
Firma zajmuje się przede wszystkim kompleksowym serwisem pojazdów marki Scania, naprawą sterowników silnika, oraz naprawą i dowozem koordynatorów na miejsce awarii 24H/7 w każde miejsce na terenie Europy.
Produkty i usługi
Chiptuning obniża zużycie paliwa przy jednoczesnym zwiększeniu mocy oraz momentu obrotowego silnika pojazdu ciężarowego lub maszyny rolniczej, pozwala na komfortową pracę oraz zapas mocy w trudnych warunkach.

Jeżeli auto gaśnie w czasie jazdy, pojawiają się błędy związane z ciśnieniem paliwa, błędy wentylatora, czujników prędkości obrotowej T74 i T75, brak sygnału do uruchomienia rozrusznika lub brak ładowania mimo sprawnego alternatora. Możemy szybko usunąć taką usterkę bez konieczności zakupu nowej jednostki sterującej. Wystarczy sterownik dostarczyć do naszej firmy kurierem lub osobiście a zostanie naprawiony jeszcze tego samego dnia.

Jeżeli auto nagle zgasło bądź po postojunie odpala, są problemu z pedałem przyśpieszenia, usterka czujnika prędkości, wyświetlają się wszystkie możliwe usterki lub usterka koordynatora to jest potrzeba wymiany koordynatora po czym można kontynuować jazdę.
Oferujemy usługę dowiezienia koordynatora oraz jego zaprogramowanie na drodze nawet bez kodów immobilizera 24H/7.
Możliwe wyjazdy zagraniczne.

Posiadamy w sprzedaży regenerowane koordynatory do każdego modelu auta i udzielamy 2 Lata gwarancji.

Modyfikacja plików SOPS Scania

W takich przypadkach jak chęć posiadania wagi na wyświetlaczu, zmiana reflektorów na Xenon bądź z Xenonu na H4, wyłączenie ograniczenia mocy, zmiana skrzyni biegów, adaptacja przystawki odbioru mocy w pojazdach bez pedału sprzęgła i wiele innych zmian wprowadzonych w pojeździe jest konieczna zmiana parametrów pojazdu aby zmienione podzespoły funkcjonowały prawidłowo.

Jest możliwość zdalnej modyfikacji jeżeli klient posiada własny interfejs z programem SDP3, również jest możliwy dojazd do klienta i robimy modyfikację na miejscu.
Cena zależy od rodzaju modyfikacji i ustalana jest indywidualnie z klientem.

Poza wymienionymi usługami zajmujemy się naprawami skrzyń biegów i naprawami głównymi silników Scania.
Marki i specjalizacje
Modyfikacja plików SOPS zawierających konfigurację pojazdu (parametry takie jak: zmiana reflektorów z H4 na Xenon, włączenie wagi, przystawki odbioru mocy oraz wiele innych indywidualnych modyfikacji wyposażenia pojazdu).

Chiptuning aut ciężarowych wszystkich marek, wyłączaniem ograniczenia mocy i obsługi czujników nox.

Chiptuning ciągników rolniczych Case, New Holland.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń