Migro Marek Pilip

Kompleksowa obróbka metalu

Stal i wyroby stalowe
ul. 3 Maja 160, 22-435 Komarów-Osada lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
793 550 315
Migro Marek Pilip

Informacje

Opis działalności
Siedziba naszej firmy Migro znajduje się w Komarowie-Osadzie, w województwie lubelskim. Zajmujemy się obróbką metali nierdzewnych i kwasoodpornych. Mamy w tym zakresie duże, ponad dziesięcioletnie doświadczenie. Właścicielem firmy jest Marek Pilip. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Nasza firma zajmuje się obróbką metalu. Jest to niełatwe zajęcie, któremu mogą podołać wyłącznie profesjonaliści – a takich właśnie znajdziesz w naszej firmie Migro. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami, za pomocą których jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najtrudniejsze zlecenie. Współpracujemy z firmami, instytucjami i klientami indywidualnymi. Zajmujemy się wytwarzaniem konstrukcji i elementów z metalu.

W ramach naszej działalności zajmujemy się świadczeniem takich usług, jak między innymi:
- cięcie laserowe,
- gięcie blach,
- walcowanie blach,
- szlifowanie metalu,
- polerowanie metalu,
- malowanie metalu.

Zajmujemy się również produkcją mebli gastronomicznych i ogrodowych. Mamy także zawiasy, kurtyny wodne i budujemy podjazdy dla niepełnosprawnych. Naszą ofertę uzupełnia produkcja i wykonanie balustrad ze stali nierdzewnej i nierdzewki, poręczy i zbiorników. Poza wytwarzaniem produktów metalowych służymy także doradztwem dotyczącym procesu projektowego i produkcyjnego.

Nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie usprawnić proces produkcyjny, a co za tym idzie zmniejszyć jego koszty. Serdecznie zachęcamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z usług firmy Migro. Na stronie internetowej firmy znajdą Państwo więcej informacji i zakupią wybrane produkty.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Migro.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń