Staniecki Mariusz

Wykopy pod fundamenty, instalacje wodno-kanalizacyjne i elektryczne

Wykopy i roboty fundamentowe
22-400 Płoskie 179 A lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Adres korespondencyjny
Płoskie 179A22-400 Zamość
Staniecki Mariusz

Informacje

O nas
Firma powstała w 2008 roku. Na początku oferowała usługi w zakresie prac koparko-ładowarką JCB 3CX takie jak: wykopy pod fundamenty, instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne, telekomunikacyjne, oczka wodne, niwelacja i równanie terenu, itp;

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów firma rozszerzyła ofertę o KOMPLEKSOWĄ USŁUGĘ MONTAŻU SZAMB BETONOWYCH Z ATESTEM PZH.

W związku wysokim naciskiem na ekologię oraz z dużym zainteresowaniem klientów rozszerzamy ofertę o usługę montażu PRZYDOMOWYCH OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW.

Obecnie oferujemy usługi mini koparką KUBOTA KX-71.

Chęć wyjścia na przeciw coraz bardziej rosnącym wymaganiom oraz zróżnicowanym potrzebom w najbliższej przyszłości oferta firmy zostanie rozszerzona o kolejne usługi.

Firma świadczy usługi w zakresie:

- roboty ziemne koparko-ładowarką i mini-koparką;
- kompleksowy montaż szamb;
- kompleksowy montaż przydomowych oczyszczalni ścieków;
- drenaże osuszające;
- wykopy pod fundamenty, ogrodzenia, oczka wodne;
- wykopy pod sieci wodociągowe, kanalizacyjne, itp;
- niwelacja i równanie terenu;
- odśnieżanie parkingów, placów itp. oraz wywóz śniegu;
- przygotowywanie terenu pod drogi, parkingi, chodniki;
- rozładunek i załadunek materiałów budowlanych, piachu, ziemi;
- sprzedaż materiałów sypkich takich jak: piach, pospółka, kruszywo;
- inne prace ziemne.
Opis działalności
Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Płoskich, w powiecie zamojskim, w województwie lubelskim. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2008 roku. Właścicielem firmy jest Mariusz Staniecki.
Produkty i usługi
Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz usług świadczonych przy wykorzystaniu koparkoładowarki i minikoparki. Głównie wykonujemy roboty ziemne, drenaże osuszające oraz niwelacje i równanie terenu. Oferta prowadzonej przez nas firmy to wykopy pod oczka wodne, ogrodzenia i fundamenty. Ponadto przygotowujemy teren pod chodniki, parkingi i drogi. Podejmujemy się załadunku i rozładunku materiałów budowlanych, ziemi oraz piachu. Prowadzimy też sprzedaż materiałów budowlanych. W okresie zimowym podejmujemy się odśnieżania i wywozu śniegu.

Zapewniamy również kompleksową usługę montażu przydomowych oczyszczalni ścieków i szamb betonowych z atestem PZH. Jesteśmy w stanie wykonać szamba betonowe każdego rodzaju. Klientom oferujemy wykopanie, montaż oraz podłączenie i zasypanie szamb betonowych. Szamba zbroimy prętami żebrowanymi O8 - O12 i wykonujemy z betonu B25. Są one bardzo szczelne, a to dzięki zastosowanej chemii budowlanej i hydroizolacji zewnętrznej. Prace realizujemy solidnie i szybko, a przy tym tanio.

Zajmujemy się montażem zbiorników betonowych z przeznaczeniem na deszczówkę, gnojówkę i szamba. Spełniają one wszelkie normy oraz są odporne na nacisk boczny, górny i dolny.

Do zalety oferowanych przez nas szamb należy zaliczyć głównie bezawaryjność oraz wysoką jakość zastosowanych materiałów i wykonania. Istnieje też możliwość budowy obiektów z elementów prefabrykowanych o wysokiej jakości i możliwość wykonania zbiorników wielokomorowych, czy powiększenia istniejących obiektów poprzez dołączenie kolejnych modułów.

Zachęcamy do kontaktu i zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z naszą firmą.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
biłgorajski, chełmski, hrubieszowski, krasnostawski, lubaczowski, lubelski, Lublin, tomaszowski, zamojski, Zamość

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe