Pod Lipami. Restauracja

Zapraszamy na pyszne przekąski, dania obiadowe, dania z grilla, ryby smażone.

Restauracje
ul. Zamkowa 11, 66-220 Łagów lubuskie
Poniedziałek 10:00 - 16:00
Wtorek 10:00 - 16:00
Środa 10:00 - 16:00
Czwartek 10:00 - 16:00
Piątek 10:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Pod Lipami. Restauracja

Informacje

Opis działalności
Restauracja Pod Lipami zaprasza na pyszne przekąski, dania kuchni polskiej, dania z grilla, ryby smażone i pizze. Zajmujemy się także organizacją imprez okolicznościowych i bankietów. Restauracja znajduje się w centrum Łagowa.
Produkty i usługi
W restauracji Pod Lipami serwujemy przede wszystkim dania kuchni Polskiej. Serwujemy pyszne przekąski, dania obiadowe, dania z grilla, ryby smażone i wędzone, pizze i sałatki oraz desery. Zajmujemy się także organizacją imprez oraz cateringu, pikników plenerowych, przyjęć okolicznościowych i bankietów. Nasza restauracja znajduje się w centrum malowniczego miasta Łagowa - perły ziemi lubuskiej. Mogą się tu Państwo napawać pięknym widokiem na jeziora przy klimatycznej nastrojowej muzyce.

Nasza oferta cateringowa to gwarancja najwyższej jakości w połączeniu z konkurencyjnymi cenami oraz pysznymi, staranie przygotowanymi potrawami kuchni tradycyjnej oraz autorskimi projektami naszych utalentowanych kucharzy. W branży cateringowej funkcjonujemy już od wielu lat, zdobywając doświadczenie, które pozwala nam zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości.

Proponujemy Państwu catering wigilijny, sylwestrowy, wielkanocny i inny świąteczny. W naszej ofercie znajdą Państwo pierogi różnego rodzaju, krokiety i barszcz czerwony, kapustę z grzybami, karpia smażonego, śledzie w różnych smakach i na różne sposoby, sałatki, mięsa pieczone, pasztety i wiele innych polskich przysmaków. Proponujemy również organizację kameralnych przyjęć takich jak imieniny, andrzejki czy sylwester.

Menu każdorazowo ustalane jest z Szefem kuchni i dostosowywane do potrzeb naszych Gości. Służymy naszym długoletnim doświadczeniem w organizowaniu przyjęć. Potrawy zawsze przygotowujemy z naturalnych i świeżych produktów dbając o pełne zadowolenie Klientów.

Nasza restauracja to smaczna i domowa kuchnia w dobrej cenie. Szef kuchni serwuje dania kuchni polskiej a także wybrane dania z kuchni włoskiej.

Serdecznie zapraszamy!
Marki i specjalizacje
W miłej atmosferze nastrojowej muzyki, mogą Państwo rozkoszować się serwowanymi potrawami oraz wachlarzem alkoholi serwowanym w naszym barze.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
krośnieński, międzyrzecki, słubicki, sulęciński, świebodziński, Zielona Góra, międzychodzki, nowotomyski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń