Pod Lipami. Restauracja

Zapraszamy na pyszne przekąski, dania obiadowe, dania z grilla i ryby smażone

Restauracje
ul. Zamkowa 11, 66-220 Łagów lubuskie
Poniedziałek 10:00 - 16:00
Wtorek 10:00 - 16:00
Środa 10:00 - 16:00
Czwartek 10:00 - 16:00
Piątek 10:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Pod Lipami. Restauracja

Informacje

Opis działalności
Zapraszamy Państwa do skosztowania naszych specjałów, które serwujemy w Restauracji Pod Lipami na terenie Łagowa, w województwie lubuskim. Przede wszystkim przyrządzamy dania kuchni polskiej, ale serwujemy także włoskie pizze i bardziej orientalne przystawki. Działamy pod kierownictwem Andrzeja Stysiaka.
Produkty i usługi
Restauracja Pod Lipami to urokliwe miejsce, w którym serwujemy dla Państwa nasze najlepsze dania. Wszystkie potrawy można zjeść przy nastrojowej muzyce oraz pięknych widokach, które rozpościerają się z naszych okien, na jezioro oraz pobliski zamek. W naszym menu znajdują się:
- przekąski,
- dania obiadowe,
- dania z grilla,
- ryby smażone i wędzone,
- pizze,
- sałatki,
- desery,
- napoje zimne i gorące,
- alkohole.

Oferujemy także usługi cateringu. Chętnie organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Bez problemu obsługujemy nawet kilkusetosobowe spotkania. Posiadamy własny sprzęt gastronomiczny, a także grille, rożna, rollbary i namioty do sprawnej obsługi gości. Podejmiemy się organizacji bankietu, imprezy firmowej, chrzcin, komunii, urodzin, wesela i wielu innych uroczystości. Klienci sami ustalają, co powinno znaleźć się w ich menu. Oferujemy przygotowanie potraw z grilla, aromatycznej dziczyzny z ogniska, polskiego bigosu, golonki, grochówki i wielu innych dań kuchni polskiej.

Zapewniamy również catering wielkanocny, wigilijny, czy sylwestrowy. Przygotowujemy barszcz, krokiety, kapustę z grzybami, karpia, sałatki, mięsa pieczone, śledzie w różnych smakach, pasztety i wiele innych dań.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze większych imprez. Zapraszamy - Restauracja Pod Lipami w Łagowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
lubuskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
I
Iza
Firma organizowała naszą imprezę firmową. Muszę przyznać, że jedzenie było naprawdę smaczne. Nie mieliśmy żadnych problemów z obsługą.
J
Jakub
Jedzenie po prostu świetne! Za każdym razem, kiedy jesteśmy u mojej rodziny, idziemy na obiad do tej restauracji. Bardzo podoba mi się jej lokalizacja. Z okien można popatrzeć na piękne jezioro. Poza tym w menu mają mnóstwo pozycji, których wciąż chciałbym spróbować. Z moich ulubionych dań polecamy ryby, które naprawdę potrafią dobrze przyrządzić.