Lenpol Krzysztof Czepukowicz

Rozbiórki, wyburzenia i profesjonalne prace ziemne

Wyburzenia i rozbiórki
os. Łużyckie 18/6, 66-200 Świebodzin lubuskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
605 895 476
Lenpol Krzysztof Czepukowicz

Informacje

O nas
Jesteśmy przedsiębiorstwem, które świadczy kompleksowe usługi związane z rozbiórką i kruszeniem gruzu budowlanego na ternie całej Polski. Dysponujemy najnowocześniejszym, mobilnym sprzętem, który umożliwia nam realizację usług o tak dużym zasięgu. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników może stanowić dla Państwa gwarancję usług najwyższej klasy.
Opis działalności
Przedsiębiorstwo Lenpol rozpoczęło swoją działalność w 2013 roku. Siedziba zakładu mieści się w Świebodzinie, na terenie województwa lubuskiego. Firmą zarządza Krzysztof Czepukowicz. Naszą specjalnością są rozbiórki obiektów budowlanych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.
Produkty i usługi
Rozbiórki budowlane to dziedzina, która wymaga rzetelnej wiedzy i odpowiednich umiejętności, aby realizacja takiej usługi odbyła się w warunkach bezpiecznych i niezagrażających życiu i zdrowiu pracowników. Znajomość branży budowlanej i technik wyburzania to podstawowy warunek solidnie wykonanej usługi.

Głównym profilem naszej działalności to kruszenie gruzu budowlanego oraz rozbiórki budynków budowlanych. Zajmujemy się usuwaniem między innymi kominów ceglanych, żelbetowych oraz kotłowi i wolnostojących pustostanów.

Pomimo niedługiej obecności na rynku cieszymy się dużym zaufaniem wśród wielu zadowolonych klientów. Ugruntowana pozycja firmy to zasługa wielu udanych realizacji. Efekty naszych działań można zobaczyć na naszej stronie internetowej, do której zwiedzania serdecznie zapraszamy.

Zadowolenie klienta to podstawa naszej działalności, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były kompleksowe. W ramach usług rozbiórkowych zajmujemy się również utylizacją odpadów oraz uporządkowaniem terenu po ukończeniu prac.

Oferujemy:

- rozbiórki,
- wyburzenia,
- kruszenie gruzu,
- roboty ziemne,
- wynajem maszyn budowlanych.

Pracownicy firmy Lenpol to doświadczona kadra operatorów sprzętu ciężkiego. Wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje dają gwarancję profesjonalizmu i solidności. Nieustannie rozwijamy swoją wiedzę i umiejętności. Zapewniamy przejrzyste i atrakcyjne warunki współpracy.

Zachęcamy do kontaktu — z przyjemnością odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
Y
Ybysefvv
Kupiliśmy działkę po pieczarkarniach. Usunęła dla nas betonowe wylewki i zbiorniki wystające ponad grunt. Wyrównała teren i przygotowała odwodnienie. Zyskaliśmy na tym kawał świetnie ulokowanej działki, która od razu zwiększyła swoją wartość. Dziękujemy.

Słowa kluczowe