FU Karol Kozak

Roboty ziemne i wynajem maszyn budowlanych

Wynajem maszyn budowlanych
os. Łużyckie 20/18, 66-200 Świebodzin lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
609 729 812
Adres korespondencyjny
os. Łużyckie 20/18, 66-200 Świebodzin lubuskie

Informacje

Opis działalności
Firma usługowa Karola Kozaka specjalizuje się w prowadzeniu robót ziemnych. Przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku już od 2013 roku. Zakład ma swoją siedzibę w Świebodzinie w województwie lubuskim.
Produkty i usługi
Realizując roboty ziemne, firma Karola Kozaka stawia przede wszystkim na terminowość. Zlecone zadania wykonywane są szybko, a przy tym bardzo precyzyjnie. Pozwala na to między innymi specjalistyczny sprzęt wchodzący w wyposażenie zakładu. Usługi realizowane są przy pomocy koparko-ładowarki lub podnośnika teleskopowego. Maszyny budowlane pozwalają także na transport materiałów sypkich.

Zatrudniani w firmie pracownicy to wyłącznie osoby z obszerną wiedzą w branży. Fachowcy przed podjęciem zlecenia muszą przejść niezbędne szkolenia i zdać testy. Dzięki temu wykonana dla Państwa praca będzie zrealizowana na czas przy zachowaniu dokładności.

Korzystając z usług przedsiębiorstwa Karola Kozaka, mają Państwo możliwość zrealizowania między innymi takich prac jak:

- niwelacje terenu,
- przygotowanie powierzchni pod budowę,
- wyburzanie budynków,
- wykopy pod fundamenty lub sieci wodociągowe,
- brukowanie,
- przewóz ładunków sypkich.

Zachęcamy do skontaktowania się z firmą. Właściciel z chęcią odpowie na Państwa pytania i rozwieje ewentualne wątpliwości. Zapraszamy również do odwiedzenia siedziby firmy w Świebodzinie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Krosno Odrzańskie, Wolsztyn, Nowa Sól, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Świebodzin, Nowy Tomyśl, Międzyrzecz, Sulęcin, Słubice

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń