Irena Woźniak Henryk Woźniak Ubezpieczenia sp.j.

Pośrednictwo ubezpieczeniowe - jesteśmy po to, by Państwu pomóc!

Ubezpieczenia
ul. Piłsudskiego 37A, 66-200 Świebodzin lubuskie
(3 opinie) napisz opinię
Irena Woźniak Henryk Woźniak Ubezpieczenia sp.j.

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy multiagencję ubezpieczeniową, której właścicielami są Irena Woźniak oraz Henryk Woźniak. Nasza siedziba znajduje się w Świebodzinie, w województwie lubuskim. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1990 roku.
Produkty i usługi
W naszej agencji ubezpieczeniowej zajmujemy się przede wszystkim oferowaniem Państwu ubezpieczeń różnych firm. Posiadamy spore doświadczenie zawodowe, które w połączeniu z obszerną wiedzą jest gwarantem wysokiej jakości oraz kompetencji pracowników. Możecie Państwo liczyć także na doradztwo i analizę.

W naszej ofercie znaleźć można:
- ubezpieczenia komunikacyjne,
- ubezpieczenia osobowe NNW,
- pokrywanie kosztów leczenia,
- ubezpieczenia mienia Klientów,
- ubezpieczenia na życie,
- ubezpieczenia mienia firm,
- ubezpieczenia rolne.

Klienci mogą u nas nabyć również ubezpieczenia komunikacyjne, na które składają się OC, Autocasco, Assistance oraz NNW. Dodatkowo zabezpieczamy firmy od zdarzeń losowych, kradzieży z włamaniem oraz w zakresie all risk. Proponujemy także ubezpieczenia mienia firm, jak na przykład sprzętu elektronicznego.

Na bieżąco śledzimy zmiany rynkowe w zakresie ubezpieczeń oraz związanych z tym przepisów prawnych. Nasza oferta jest zawsze aktualna. Każdy Klient może liczyć na profesjonalne podejście oraz indywidualne traktowanie. Zawsze dbamy o to, by dobrać najbardziej odpowiednie ubezpieczenie.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej multiagencji ubezpieczeniowej ze Świebodzina.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
J
Jarek
Posiadają ubezpieczenia na naprawdę różne okazje, więc śmiało warto im zaufać.
A
Andrzej
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą agencją ubezpieczeniową. Zaoferowali mi optymalne rozwiązania, które spełniły moje oczekiwania.
M
Marek
Pośrednictwo ubezpieczeń stoi tutaj na bardzo wysokim poziomie. Posiadają w ofercie wiele rozwiązań, więc każdy znajdzie coś dla siebie.