3D-Tal s.c. Andrzej Spychała Paweł Spychała i Marta Lemieszka

Druk przestrzenny i projektowanie 3D

Grawerowanie
66-220 Gronów 24 lubuskie
(1 opinia) napisz opinię
3D-Tal s.c. Andrzej Spychała Paweł Spychała i Marta Lemieszka

Informacje

Opis działalności
Siedizba firmy 3D-Tal znajduje się w Gronowie, w powiecie świebodzińskim, w województwie lubuskim. Działalność prowadzimy od 2016 roku. Właściciele firmy to Andrzej Spychała, Paweł Spychała i Marta Spychała.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w produkcji elementów przestrzennych w technologii 3D. Posiadamy nowoczesny sprzęt, dzięki czemu możemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Zajmujemy się drukowaniem projektów w kolorze, między innymi z tworzyw sztucznych, metali i gipsu.

Klientom oferujemy też druk 3D części metalowych metodą DMP (Direct Metal Printing). Polega ona na selektywnym spiekaniu laserowym drobnego proszku metalowego w kilkunastu różnych materiałach, jak np. spieki ceramiczne czy stal narzędziowa. Ponadto druk przestrzenny metodą DMP pozwala na tworzenie litych, metalowych i przede wszystkim czystych pod względem chemicznym części na podstawie plików CAD 3D.

Nasza oferta to też druk 3D przy użyciu wiązki UV/SLA – Stereolithography, a także druk 3D w kolorach metodą CJP, czyli ColorJet Printing. CJP to najlepsza technologia do tworzenia pełno kolorowych prototypów gipsowych. Wykonane za jej pomocą modele charakteryzuje dokładne odzwierciedlenie kształtu i koloru. Istnieje również możliwość druku z naniesieniem na model zdjęć czy tekstu. Do zalet tej technologii należy zaliczyć też krótki czas budowy modeli i niskie koszty produkcji.

Uzupełnienie oferty to druk 3D metodą proszkową SLS (Selective Laser Sintering) i metodą przyrostową MJP (Multi Jet Printing).

Wykonujemy wydruki dla branż, takich jak przemysł, medycyna, stomatologia i wielu innych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy 3D-Tal.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Mario
Firma godna polecenia.terminowo