Colmet Przemysław Potrawiak

Cięcie, gięcie i frezowanie elementów metalowych

Obróbka metali
ul. Czarna Droga 4 (Dział produkcyjny), 66-210 Zbąszynek lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Colmet Przemysław Potrawiak

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Colmet znajduje się w Zbąszynku, w województwie wielkopolskim. Firma działa od 2007 2007 roku. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Przemysław Potrawiak specjalizuje się w obróbce metalu.
Produkty i usługi
Colmet to firma produkująca zarówno maszyny, jak i konstrukcje metalowe. Przedsiębiorstwo dysponuje doskonale wyposażonym zakładem, w którym można szybko i dokładnie poddać obróbce aluminium, stal czarną, stal nierdzewną i stal żaroodporną. Do tego celu stosowany jest laser CNC zapewniający powtarzalność produkcji detali, prasa krawędziowa o nacisku 170 ton i urządzenia do obróbki skrawaniem. Przy ich pomocy można wykonać takie usługi jak:
-toczenie
-frezowanie,
-cięcie materiałów piłą taśmową
-wiercenie w stali
-wiercenie w żeliwie
-wiercenie w brązie
-gwintowanie w stali
-gwintowanie w żeliwie
-gwintowanie w brązie

W zakładzie cięte są też płyty drewniane, laminowane i wykonane z tworzyw sztucznych oraz wytwarzane są osłony z poliwęglanu.

Ponadto Colmet projektuje i produkuje z wytrzymałych elementów maszyny przemysłowe i całe linie produkcyjne. Wykonane w zakładzie konstrukcje są objęte gwarancją i co za tym idzie serwisowi. Także po zakończeniu okresu gwarancyjnego.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Colmet. Po więcej danych najlepiej wejść na stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń