Kietzmann coatings sp. z o.o.

Lakierowanie proszkowe i zanurzeniowe

Obróbka metali
ul. św. Michała 2, 68-100 Żagań lubuskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
608 001 751
Adres korespondencyjny
ul. św. Michała 2, 68-100 Żagań lubuskie

Informacje

Opis działalności
Firma Kietzmann Coatings sp. z o.o. powstała w Polsce w 2008 roku, w oparciu o niemieckie doświadczenie i technologię firmy Kietzmann Oberflächenbeschichtungen GmbH. Świadczymy usługi w zakresie nakładania powłok antykorozyjnych, stosując jedną z najskuteczniejszych metod, jaką jest kataforeza. Nasza siedziba znajduje się w Żaganiu w województwie lubuskim.
Produkty i usługi
Malowane u nas części są montowane w pojazdach takich marek jak m.in: Opel, VW, Audi, Seat, Skoda, Porsche, BMW, Mercedes, Bentley, Mclaren, Scania. 95% malowanych przez nas części należy do klientów z branży motoryzacyjnej.

Naszym głównym celem jest zadowolenie i zaufanie Klienta. Posiadamy wdrożony i skutecznie utrzymywany zintegrowany system zarządzania oparty na najnowszych standardach IATF 16949, ISO 14001, OHSAS 18001. Na wysoką jakość powłok antykorozyjnych ma wpływ ścisła współpraca z liderami dostawców chemii do przygotowania powierzchni oraz farb Chemetall i BASF.

Oferujemy:

- chemiczne przygotowanie powierzchni,
- obróbkę strumieniowo-ścierną (śrutowanie),
- malowanie na mokro PVC,
- lakierowanie proszkowe.

Nakładanie powłoki metodą KTL, czyli metodą katodowego malowania elektroforetycznego, odbywa się na specjalnie przeznaczonej do tego procesu linii technologicznej i obejmuje następujące etapy: przygotowanie wstępne powierzchni, w tym odtłuszczanie i fosforanowanie cynkowe, malowanie zanurzeniowe KTL oraz polimeryzację powłoki. Najważniejszymi zaletami powłoki KTL są:

- doskonała ochrona przed korozją,
- równomierne pokrycie powierzchni, niezależnie od jej kształtu, - odporna na zadrapania i uderzenia mechaniczne powłoka,
- pokrycie ostrych krawędzi,
- doskonała przyczepność,
- wysoka wytrzymałość termiczna i trwałość chemiczna.

Ze względu na wysokie parametry KTL sprawdziło się nie tylko w przemyśle motoryzacyjnym, ale również w innych gałęziach branży metalowej. W połączeniu z fosforanowaniem cynkowym KTL zapewnia optymalną przyczepność i równomiernie wykończoną powierzchnię. Dla osiągnięcia odpowiednich parametrów jakości, najważniejsze jest przestrzeganie parametrów kąpieli, dlatego proces produkcji nadzorowany jest przez analizy laboratoryjne, które gwarantują utrzymanie optymalnej jakości procesów chemicznych. Powlekanie KTL jest przyjazną środowisku metodą pokrywania powierzchni.

Zapraszamy do naszego zakładu w Żaganiu i do skorzystania z usług.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
T
Tomek
Fachowe podejście do naszego zlecenia. To już kolejny raz, kiedy w ich ręce przekazujemy części naszych samochodów. Nakładane są na nie specjalne powłoki ochronne. Usługa realizowana jest bardzo szybko.