Bus Przewozy Pasażerskie

Posiadamy duże doświadczenie, dlatego warto nam zaufać!

Przewozy autokarowe
ul. gen. Bema 50/1, 68-100 Żagań lubuskie
(2 opinie) napisz opinię
Bus Przewozy Pasażerskie

Informacje

Opis działalności
Firma Bus Przewozy Pasażerskie istnieje od 2009 roku. Siedziba działalności zlokalizowana jest w Żaganiu na terenie województwa lubuskiego, a jej właścicielką jest Kazimiera Drozdek.
Produkty i usługi
Mamy wieloletnie doświadczenie w branży transportowej. Przez 11 lat istnienia na rynku poznaliśmy wymagania i potrzeby naszych Klientów oraz nauczyliśmy się je spełniać. Wiemy, jak ważny jest komfort oraz bezpieczeństwo podczas podróży, dlatego zatrudniamy wyłącznie doświadczonych kierowców oraz regularnie kontrolujemy naszą flotę pojazdów.

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów podjęliśmy także liczne kroki w zawiązku z wirusem COVID-19. Regularnie dezynfekujemy nasze pojazdy i w każdym z nich znajdują się środki ochrony osobistej w postaci płynów do dezynfekcji rąk. Nasi kierowcy noszą maski lub przyłbice.

Oferta:
- wynajem autokarów,
- wynajem autobusów,
- wynajem busów,
- wynajem mikrobusów,
- wyjazdy indywidualne,
- transport dla gości weselnych,
- wyjazdy na lotniska,
- transport na terenie kraju oraz za granicą.

Proponujemy transport osób na spotkania firmowe, szkolenia na wycieczki czy konferencji lub spotkania. Ponadto obsługujemy szkoły, kolonie i zimowiska.

Oferta skierowana jest również do Klientów indywidualnych, którym proponujemy wyjazdy turystyczne czy przewóz gości weselnych.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Siedziba Bus Przewozy Pasażerskie mieści się w Żaganiu, a szczegóły oferty znajdą Państwo na firmowej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
J
Jusiaczek
Spełnili moje oczekiwania w stu procentach. Podróż była bezpieczna, komfortowa i minęła szybko.
J
Jgarac
Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Organizowałem wesele i potrzebowałem busów do przewozu gości.