Amper Jakubowski Sp.j.

Hurtownia artykułów elektrotechnicznych

Artykuły elektrotechniczne
ul. Spółdzielcza 2, 68-100 Żagań lubuskie
(11 opinii) napisz opinię
Amper Jakubowski Sp.j.
ul. Spółdzielcza 2, 68-100 Żagań lubuskie
NIP
6121001674
Telefon
Amper Jakubowski Sp.j.

Informacje

Opis działalności firmy Amper Jakubowski Sp.j. w Żagań
Firma Amper Jakubowski zajmuje się sprzedażą hurtową artykułów elektrotechnicznych. Siedziba działalności mieści się w Żaganiu na terenie województwa lubuskiego. Zarząd zaprasza do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa w zakresie elektryki. Amper Jakubowski specjalizuje się w sprzedaży artykułów elektrotechnicznych i elektrycznych. Działa już od ponad dwóch i pół dekady. W ofercie znajduje się szeroki wybór produktów, w bardzo dobrych cenach. Wyroby zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu są solidne i starczają na długie lata.

Asortyment obejmuje między innymi:

- oprawki,
- kable ziemne,
- rozdzielnie,
- oprawy elektryczne,
- akcesoria elektryczne.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom firma gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Interesanci mogą liczyć na korzystne promocje, terminowość oraz transport we wcześniej ustalone miejsce. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i większych przedsiębiorstw.

W razie pytań czy wątpliwości zachęca się Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.
Zasięg działania
Firma Amper Jakubowski Sp.j. z lokalizacji: Żagań świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie, żagański

Opinie

(11 opinii) napisz opinię
H
Hippo_lit778
Moja firma kupuje w Amper Jakubowski Kable ziemne i inne artykuły niezbędne do prowadzonych przez nas prac już od lat. Jak dotąd nie mieliśmy żadnych problemów.
E
Ejyrip
Polecam serdecznie tę firmę. Pracownik był bardzo cierpliwy i pomógł mi w wyborze odpowiednich dla mnie elementów oświetlenia LED do magazynu.
K
kris1967
Kupujemy tu potrzebne nam materiały oraz artykuły elektrotechniczne. Markowe produkty w konkurencyjnej cenie, a do tego świetna obsługa.
W
Werusia99
To nie pierwszy raz, kiedy nasz zakład elektroinstalatorski korzysta z usług tej hurtowni. Wysokiej jakości artykuły w znakomitej cenie. Polecamy.
K
Ksya228
Pracownicy hurtowni byli bardzo pomocni przy wyborze odpowiedniego okablowania. Polecam serdecznie za doskonałą obsługę klienta.
K
Krystian
Bardzo fajna firma. Można liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe porady w dziedzinie elektryki.
T
Tymon
Firmę polecił mi znajomy. Mają szeroki wybór asortymentu w atrakcyjnych cenach. Jestem bardzo zadowolony z zakupu.
D
Djihec
Świetna jakość w świetnej cenie!
A
Andrzej
Prowadzę własną firmę budowlaną. Bardzo często zaopatruję się u nich w akcesoria elektryczne dla mojego elektryka. Są najlepszej jakości.
K
Krzysiek
Od wielu lat kupuję u nich akcesoria elektryczne. Często mają fajne promocje i dostarczają materiały we wskazane miejsce.
S
Srivyy
Jedna z najlepszych firm na rynku. Mają konkurencyjne ceny i produkty bardzo dobrej jakości. Polecam