Elalka Pracownia Rękodzieła Agnieszka Czapla

Maskotki z rysunku dziecka

Hurtownie zabawek
12 Gościeszowice 105 lubuskie
(1 opinia) napisz opinię
Strona www
Telefon
609 818 220
Adres korespondencyjny
12 Gościeszowice 105 lubuskie

Informacje

Opis działalności
Jestem założycielką firmy Elalka. Tworzę maskotki i zabawki na zamówienie. Siedziba firmy znajduje się w Gościeszowicach, w województwie lubuskim. Zapraszam do kontaktu.
Produkty i usługi
Prowadzę pracownie rękodzieła, która powstała z pasji do szycia. W swoich pracach wykorzystuję materiały z recyklingu oraz przeprowadzam renowację mebli oraz rzeczy. Nadaję im drugie życie. Podejmę się każdego wyzwania. Wykonuję maskotki przeróżnych zwierząt między innymi króliki, żółwie, kucyki, psy, koty i wiele innych. Jestem w stanie wykonać maskotkę z rysunku, ale również mam głowę pełną własnych pomysłów. Do każdego zlecenia podchodzę z ogromnym zaangażowaniem. Zadowolenie Klienta jest dla mnie najważniejsze.

Szyję:
-lalki szmaciane,
-lalki personalizowane,
-lalki kolekcjonerskie,
-lalki komunijne,
-lalki ślubne,
-maskotki na zamówienie,
-maskotki z rysunku,
-maskotki z bajek.

Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Jestem w stanie uszyć wszystko. Jestem w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta. Ponadto własnoręcznie wykonuję poszewki na poduszki, patchworki i torby. Gwarantuję najwyższą jakość oferowanych produktów oraz atrakcyjne ceny.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
D
Dagmara
Dzięki firmie Elalka moje dziecko stało się posiadaczem najlepszej zabawki. Pluszak psa to najlepszy przyjaciel mojego malucha. Zabiera go ze sobą wszędzie. Super jakość!