Xero Flor w Polsce Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Firma Xero Flor jest specjalistą w dziedzinie produkcji trawników rolowanych.

Materiały budowlane
67-321 Leszno Dolne 35a lubuskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(68) 376 60 65
683766066
biuro@xeroflor.pl
Adres korespondencyjny
67-321 Leszno Dolne 35a lubuskie

Informacje

Opis działalności
Firma Xero Flor - renomowany producent zielonych dachów oraz trawników z rolki.
Produkty i usługi
Firma Xero Flor powstała w roku 1996 z pasji do zieleni. Chcieliśmy, aby zieleń była bardziej widoczna nie tylko na ziemi, ale również na dachach. Jako młode przedsiębiorstwo na początku korzystaliśmy z 30 letnich doświadczeń firmy Xero Flor w Niemczech. Aby produkować trawnik rolowany i maty wegetacyjne potrzeba odpowiednio dużej przestrzeni, którą znaleźliśmy w okolicach Szprotawy (woj. lubuskie). Odpowiedni rodzaj gleby, długi okres wegetacji roślin oraz osobliwy urok przepięknej leśnej okolicy zadecydowały o powstaniu plantacji właśnie tu a nie gdzie indziej. Przez szereg lat uprawa trawników rolowanych oraz mat wegetacyjnych z roku na rok powiększała się i tak obszar upraw z 65 ha wzrósł do prawie 250 ha w roku 2004.

Oferujemy: trawniki rolowane, biomaty antyerozyjne, budowę boisk, zielone dachy, nawozy, maszyny i urządzenia.

Starania kadry pracowniczej sprawiły, że produkty firmy Xero Flor znane są i rozpoznawane coraz bardziej na polskim rynku. Coroczny udział w licznych targach owocuje poprawą sprzedaży i coraz większym zainteresowaniem produktami naszej firmy. O atrakcyjności oferty spółki Xero Flor - związanej z produkcją trawników rolowanych oraz systemem zielonych dachów przekonało się wiele polskich firm, ale również zagranicznych. Nasza firma współpracuje na stałe z przedsiębiorcami ze Szwajcarii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Czech , Francji, Holandii, Norwegii, Szwecji, Litwy i Łotwy.
Marki i specjalizacje
Nasza firma Xero Flor specjalizująca się w produkcji trawników rolowanych oferuje specjalistyczne urządzenia do uprawy i pielęgnacji trawy.

Trawniki rolowane
Zielone dachy
Budowa boisk
Trawnik rolowany – cięty bezpośrednio z gruntu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń