Ania Szyje-Anna Jusiak

Szycie z pasją

Krawiectwo
ul. Jana Pawła II 19/1, 67-320 Małomice lubuskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
782 111 974
Ania Szyje-Anna Jusiak

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Anna Jusiak. Prowadzę zakład krawiecki w miejscowości Małomice, w woj. lubuskim.
Produkty i usługi
Zawód krawcowej wykonuję od ponad 15 lat. Szycie jest moją wielką pasją, dlatego swoją pracę wykonuję z przyjemnością i zaangażowaniem. Specjalizuję się w szyciu odzieży dziecięcej, także kostiumów na bale przebierańców. Wykonuję fikuśne, kolorowe okrycia na głowę, sukienki i bluzki z ulubionymi bohaterami bajek. Śledzę współczesne trendy modowe. Ponadto szyję na miarę także dla pań oraz wykonuję pełen zakres przeróbek krawieckich jak wszywanie zamków, skracanie, zwężanie, poszerzanie czy wszywanie guzików. Podejmuję się nawet bardziej skomplikowanych prac, wymagających dużej wiedzy i precyzji.

Szyję na miarę takie części kobiecej garderoby jak:
- sukienki,
- spódnice,
- bluzki,
- spodnie,
- poszwy na kołdry i poduszki.

Służę fachowym doradztwem w zakresie możliwości reperacji odzieży czy jej przerobienia. Korzystam z materiałów wysokiej jakości, oferując przy tym atrakcyjne ceny.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojej pracowni Ania Szyje w Małomicach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
bolesławiecki, nowosolski, żagański, żarski

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
L
Lena
Bardzo fajne propozycje dla dzieci. Kolorowe ciuszki, w dobrych cenach. Wcale nie trzeba wydawać fortuny na odzież sieciówkową, żeby fajnie ubrać dzieci.
B
Basia
Pani Ania jest świetną krawcową. Wszelkie przeróbki zawsze zrobione są bardzo precyzyjnie. Nieraz mnie poratowała. Polecam