P.H.U. JULIA Tomczyk Zbigniew

Kasacja pojazdów.

Recykling
ul. Kozaka 2, 67-300 Szprotawa lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
P.H.U. JULIA  Tomczyk Zbigniew

Informacje

Opis działalności
Firma JULIA znajduje się w miejscowości Szprotawa, w województwie lubuskim. Zajmujemy się demontażem pojazdów, złomowanie ich oraz recyklingiem części i elementów po zezłomowaniu. Prowadzimy także sprzedaż hurtową i detaliczną oryginalnych oraz używanych części do samochodów osobowych oraz dostawczych. Działamy od 2012 roku. Właścicielem firmy jest Zbigniew Tomczyk.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy Julia jest złomowanie samochodów, recykling części i elementów po zezłomowaniu. W naszej ofercie można znaleźć używane i oryginalne części samochodowe od sprawdzonych dostawców. Złomujemy wszystkie marki pojazdów w każdym stanie technicznym i wizualnym, powypadkowe, skorodowane, zniszczone oraz niesprawne. Możemy Państwu zaproponować transport i odbiór od Klienta.

Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy sprzedaż oryginalnych używanych części samochodowych, które są importowane z zagranicy. Jesteśmy w stanie pomóc Państwu w wyborze części pasujących do Państwa pojazdu. Zamówiony towar wysyłamy najczęściej w ciągu 2 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.

Znajdą Państwo u nas części do samochodów:
- Volkswagen,
- Mitsubishi,
- Toyota,
- Nissan,
- Ford,
- Skoda,
- Audi,
- Fiat,
- Seat,
- Lincoln.

Świadczymy również usługi w zakresie wynajmu limuzyn na różne okoliczności np. śluby, imprezy okolicznościowe, studniówki. Oferujemy Limuzynę Lincoln oraz Mercedes klasy S.

Zapraszamy na naszą stronę internetową, a także do skorzystania z oferty firmy Julia.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bolesławiecki, głogowski, krośnieński, nowosolski, polkowicki, zgorzelecki, zielonogórski, żagański, żarski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń